Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két (benzines) véglet közül...

Két (benzines) véglet közül kéne választanom: Mazda 323F (2002) vagy Renault R19 1.4 (1994). Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Előbbire cirka 750k utóbbira 250k szánnék legfeljebb. Mazdáról sok jót olvastam, a sok pénzért viszont kapnék cserébe el. ablakot, ködlámpát, ABS, klímát, légzsákokat. Később gyerekvállalás szempontjából is jobb lenne.

Renault fapados, viszont nem is nagyon romlik el semmi rajta, apósomnak is ilyen van. Viszont 2-3 éven belül tervezünk babát és ebben biztos nem vinném se az asszonyt, se a gyereket sehová, max városba.

Vegyem most a drágábbat, vagy használjam 2 évig a franciát és akkor cseréljem?

Jelenleg munkába járáshoz kellene az autó és egy két hosszabb (100-200km) útra.

Ebben kérném a segítségeteket.

(Páromat hiába kérdem, szerinte 4 kereke legyen és guruljon...)



2014. júl. 29. 15:35
 1/4 szántóvető ***** válasza:
vedd az olcsóbbat de csak ha tényleg jó (20 éves már) nem sokat veszít az árából 3 év alatt.utána meg veszel egy fiatalabb autót később.
2014. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
750ből vegyél Corollát.
2014. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nissan Almera és Daewoo Nubira is bejátszik a képbe, de tényleg nem tudom. Ezek még fiatalabbak (2004) árban, tudásban ugyanaz. 323F forma miatt választanám, jobban tetszik, de gyanúsak a 130-150e km futott példányok. Ellenben egy 200e futott Almerát/Nubirát jobban elhiszem. Szeptemberig döntenem kell... :S
2014. júl. 29. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Havernak volt R19. Sajnos rohadt bőségesen, voltak vele kisebb elektromos gondok. Ő is megvette olcsón, de az árát ráköltötte két év alatt.

A 323F azért már teljesen más világ. Én inkább ezt választanám.

2014. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!