Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f GSi, Opel calibra...

Opel astra f GSi, Opel calibra vagy Honda Prelude melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Megbízhatóság, vezetési élmény a fő szempont.

Esetleg milyen más élmény autót érdemes nézni ebben a az értékkategóriában?


2014. aug. 8. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogsz röhögni, de Citroen Xsara 2.0 VTS.
2014. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nevetek tény, hogy nem vagyok franciás, de attól még komoly kis gép :D
2014. aug. 8. 17:41
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
Ezekből Prelude mindenképp.
2014. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saxo 1.4 VTS ;)
2014. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Prelude
2014. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Accord Coupe
2014. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 VarMa ***** válasza:

#1 vegre valaki tud gondolkozni francia autoban is... ment a zold pacsi...


Nekem volt Xsara VTS-em es nagyon szerettem, nem hagyott cserben soha, nagyon jol felszerelt volt, es a menettulajdonsagai is tobb mint kellemes volt...

Utottem vagtam es az altalanos szervizeken kivul egy darab kormany kapcsolo problema volt es a kesztyu tarto zarja romlott el de otthon 30 perc alatt megcsinaltam...


egyebkent meg hasonloan jonak mondanam a Saxo VTS-t is, akar meg az 1.6 8v motorral is (88le), de ami igazan komolyat tud az 1.6 16v... Volt ilyenem is bar az totalkarosan kerult hozzam es onnan lett talpra teve, de nem bantam meg sot....


Ezekkel egy dolog lehet ami tipus hiba mindkettonel az pedig a hatso torzios futomu... Legrosszabb esetben lehet hozza venni bontottat kb30-50e vagy 50-70e a felujitasa garanciaval...

2014. aug. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mai francia autokkal semmi bajom mert kb egy kat let már a világ autó gyártása , de úgy érzem ebbe az időben talán nem volt annyira finom műszer. Ha bár az Opelnek a rohadás a legnagyobb hátránya. Nem tudom még igazán mit szeretnék. :D
2014. aug. 9. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!