Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy 98-as gyártmányú benzines Skoda Feliciát? Nagyon keveset,46e km-t futott, megkímélt, nagyon sok minden lett benne cserélve. Októberben lesz friss műszakia.

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs mennyiért mennek ezek a Feliciák, nem néztem utána.

De sokan azt fogják látni benn hogy 16 éves, azaz nem fiatal autó és gondolom olyan nagyon sok extra sincs benne... 300 körül ha el tudod adni, szerintem már jól jársz. Azoknak a dolgoknak az ára, amiket cseréltettél benne, nem fog visszajönni, legfeljebb előnyös az eladásnál így hamarabb lesz vevőd.

2014. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg hirdetési oldalakon kb mennyiért mennek az ilyen autók.

A futás miatt lehet kicsit drágább, de a cserélt alkatrészek árát nem fogod tudni viszontlátni, mivel egy alkatrész cseréje nem növeli, csak nem rontja az értékét.

2014. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100e - 250e
2014. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tényéeg jó az autó, akkor 400-ért is elmehet, vagy még többért ha megnézed a hasznaltauto.hu-n ott ennyiért mennek a 98 körüli kevesetfutott jó állapotúak


nyisd meg ezt:


www.hasznaltauto.hu


ott állítsd be a keresési feltételeket, márka, típus, évjárat stb. aztán nézelődhetsz és az alapjn be tudod lőni a tiedet is

2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor ezek szerint a 300-at kb jól lőttem be. :)

Próbáld meg kicsit többért, mondjuk 400-ért hirdetni Te is, aztán meglátod... ha nem lesz megfelelő érdeklődés végül is még mindig mehetsz lejjebb. Azt is bele kell kalkulálni, hogy lehet hogy alkudozni is elkezdenek majd.

2014. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 13. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
46e van benne és már sok mindern volt cserélve? Már ne haragudj de akkor elég szar valami. Nekem a P. Partnerbe 97e van és csak olaj és szűrő betét lett cserėlve.
2014. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!