Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerem szépen a véleményeitek!...

Krisztián120 kérdése:

Kerem szépen a véleményeitek! Autot vasarolnek 5-600 ezerert. Mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Valasztek az van ugy latom. Irnatok par sort ezekrol az autokrol nekem. Ebben az arkategoriaban Audi a3, Alfa romeo 147, golf amiket neztem, es tetszenek. Erveljetek koszonom elore is!
2014. aug. 12. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
golf, olcsó fenntartás, megbízható
2014. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A három közül, amit írtál, ennyiért az A3-ast, a 147-est, és a Golf 4-est felejtsd el.

Ha ez a 3 márka érdekel csak, akkor Audiból a 80-ast nézd meg, Alfa Romeo-ból a 145/146-ost, Vw-ből pedig a Golf 3-ast, vagy a Vento-t.

2014. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 600ezerert vannak fent audi a3-sok a hasznaltauton is. Mit gondoltok egy ilyen 98as evjaratu Audi a3-rol. Leginkabb ez jonne be nekem.
2014. aug. 15. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejön, de ennyiért csak szétesőben lévőt kapsz. Ha nem vagy kíváncsi más véleményére, miért tetted fel a kérdést?
2014. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!