Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is rögtön a forgalomban...

Ti is rögtön a forgalomban kezdtetek a legeslegelső vezetés oktatáson?

Figyelt kérdés

Ma volt az első órám, és kb 10 percig álltunk a benzinkúton, ott találkoztam az oktatómmal, 10 perc alatt elmondott ilyen alap dolgokat, majd helycsere és én vezessek onnantól kezdve.. Kicsit meglepődtem, h rögtön ki a négysávosra, semmi előzetes nélkül még mondtam is neki, h soha nem vezettem...


Végül is jó volt, de azért bele a lecsóba rögtön.. Veletek is így volt?

Ti mennyire voltatok bénák az elsőn vagy eleinte?


2014. aug. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

E te oktatód a tipikus sufni oktató aki a parkolóban szokott kezdeni. (most még "jobb", hogy kapásból a forgalomba vitt be)


A rendes oktatók tanpályán kezdik. A rutin vizsga megszűnésével ez már nem kötelező, ezért sokan nem is csinálják. A jobb helyeken az oktatók gondolom összefognak és közösen fizetik a tanpálya bérleti díját vagy valami ilyesmi. Pl Pesten az M3.as bevezetőnél van egy tanpálya, ott mindenféle oktatót megtalálsz többféle suliból.


Elsőnek a kocsi kezelését kellene megtanulni, ami a forgalomban nem fog menni. Sokan így kezdik, meg is van az eredménye. Emiatt lehet annyi ember aki nem képes rendesen elindulni a lámpánál és áll a sor.

2014. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem szerencsére a tanpálya felé irányított, addig csak kormányoznom kellett. 1. órán elindulás, megállás, 1-es fokozat volt.
2014. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem első órán, amit a kérdésben is írtam négysávoson kellett vezetnem és a város forgalmas utain, ez kb egy óráig, majd fél óra parkolgatás, tolatás, kerülgetés.

És nekem nem csak egyesbe hanem négyesig meg hátramenet is volt. :S

2014. aug. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!