Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C 1.2 16v Club...

Davidalex kérdése:

Opel Corsa C 1.2 16v Club 2002 -es évjáratban elképzelhető, hogy nincs ABS? Német adatlap szerint van, de a tulajdonosa nem tudja. Szép napot!

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

éppen még nem volt kötelező az abs, szóval akár az is lehet hogy nincs


a tulaj adja rá a gyújtást, és majd látja a műszerfalon hogy mi van, mi nincs, feltéve, hogy nem égett ki az izzó :)

2014. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 éves kisautó, el tudom képzelni hogy nincs benne. Én azon lepődtem meg, hogy 4-5 éves autókban van olyan, amiben nincs ESP. Szerintem ennek manapság, 4-5 éve is tök alap dolognak kéne lennie.

Nekem a 9 éves (amit már nem mondanék újnak, még kimondottan fiatalnak sem) autómban van ESP, az ASR, CDC, stb mellett. Pedig az enyém sem egy nagy feltűnő prémium luxuskocsi, csak egy Astra...

2014. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyomjon egy satut aztán megtudja. De ha van benne ,csak rossz ,és a visszajelzőlámpa is ki van iktatva ,akkor látszik a motortérben az abs elosztó, vagy a leszedett keréknél a fordulatérzékelő drót.
2014. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!