Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó (malaguti f12) vagy...

Robogó (malaguti f12) vagy Simson? Érvek vélemények? Mért rajonganak a fiatalok Simsonért?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Százmilliomodik ilyen mákdaráló vs simson kérdés... Keresgélj már visszább és olvass!
2014. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco5582 ***** válasza:

Hát tényleg gyakori kérdés, de ez a gyakorikérdések :).

Szóval aki szeretne komolyabb motort az inkább Simsont fog venni, mert váltós. Mondjuk úgy hogy meg lehet tanulni az alapokat. Akinek ez nem fontos robogót fog venni. Egy robogó szebb motor és finomabb szerszám. Többet is megy, de többe is kerül. A Simson ehez képest darabos, és mai szemmel nem mondható éppen villantósnak sem.

Van aki azért Simsonozik, mert ezt biztosan otthon is meg tudja javítani. Olcsó az alkatrész és minden beszerezhető hozzá. Robogónál mindent rendelni kell és ha tönkremegy, otthon csak rontani lehet rajta. Feltételezve, hogy se szakértelmed se szerszámod nincs.


Ha szeretnél szerelni, váltós motorral járni, és szerény a költségvetés, vegyél egy szép Simsont.

2014. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is simson-t akartam amíg nem mentem egy yamah Jog-al. Akkor pláne egy F12.

simson: silány minőség, silány futómű, silány tervezés. még a maga korában is már korszerűtlen volt bár a legjobb keleti típusnak számított.

2014. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!