Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kamionos átlag kb. mennyit...

Egy kamionos átlag kb. mennyit keres aki külföldre megy, sima trailer-rel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]


Nem tudom, nem nagyon vannak gépszállítós ismerőseim :D


Egy átlag kamionos 220-400 között keres.

2014. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bátyám mindenképp elakar menni kamionozni,mert a "nagyfater" gyerekkori barátja sajnos életét vesztette,és a magánkamionját ráhagyta és papánk akkor nem adja el,ha a családban valakinek kell és bátyám ezért elakar menni kamionozni,mert a szakmájában itthon csak 2-3 hónapos munkára tud elmenni.

Ezért most elakar menni,mert inkább megpróbálná mint ,hogy 2-3 hónapig eldolgozik 150-180 között és utána segélyért van hónapokat.

Bár én azt gondolom,hogy inkább adja bérbe a kamiont vagy adja el.

2014. szept. 7. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a kamiont vezetni és a kamionnal vállalkozni kicsit más üzem. Az első esetben csak dolgozni kell és felvenni a fizetést, míg a másikban azért néhány milliót bele kell invesztálni indulásnak.
2014. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

23-25 ft km-enként.

ennyi a fizu, belföldön, 13-15 ft, ha jól tudom!

2014. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod. Hivatalosan nem adható olyan munkabér, amely szabálysértésre ösztönöz. A km pénz pedig ilyen.
2014. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!