Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek VW golf IV 1.9...

Szerintetek VW golf IV 1.9 TDI vagy BMW 316i Compact?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked melyik tetszik jobban.?
2014. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire kell? Városba BMW, hosszabb rávokra VW. Éb Golfot vennék inkább, de a BMW-t nem ismerem, csak amit olvastam és hallottam róla.
2014. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Golf. Ez az évszázad motorja, tartós, erős, viszonylag takarékos. Ha csak városban kéne, arra nem tenném a nyakam, hogy mennyit produkál, de nem rosszabb, mint a BMW. Igaz, hogy a bajornak nagyobb presztízse van, és szerintem jól néznek ki (pont a Compact nem tetszik csak... :)), de a VW motorját nem tudja lepipálni.
2014. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az évszázad motorja volt, aztán megveszi ócsóér 570 000-ről 220 000-ra tekert órával és csak sz0p ni fog vele :D


A Compact szerintem is ronda. A 316 többet eszik, mint az 1.9TDI, még óvatosan hajtva is minimum +2,5 literrel. Ha tetszik a BMW is, akkor Compactból volt 318tds, bár még ez is többet fog enni, mint az 1.9TDI.


A Golfnál arra érdemes figyelni, hogy mindenki szerint 500 000km-ig probléma mentesek a TDI motorok, bár a használtautó még nem látott 250 000km feletti futással hirdetett TDI-t... szóval kb az összesnek tekerve van az órája ( nem feltételezek olyat, hogy az emberek hülyeségeket beszélnek, nem vagyok én olyan rossz indulatú :D ).


Akármelyiket is választod, alaposan nézesd át mindenhol, és akkor egy boldog autó tulajdonosa lehetsz.


Jah, amúgy ez esetben szerintem is egy !jó! Golffal jársz jobban.

2014. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én compactom ( 316i )normálisan használva 8,5-9 l fogyaszt.

Ha folyamatosan versenyzek vele akkor 10,5-11 l.

Viszont szép :-)

Legközelebb 2.5 ös benzinest veszek. Az is kb 12 körül fogyaszt viszont legalább erős ....

2014. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!