Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú jó megbízható...

Harmati F1 team kérdése:

Milyen márkájú jó megbízható négyévszakos 13 colos autógumit ajánlotok és úgy nagyjából mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a legjobb választás a négyévszakos, de annyira gazdag nem vagyok, hogy legyen külön téli, meg nyári, főleg, hogy fagyban, hóesésben inkább tömegközlekedéssel jutnék el "A"-ból "B" pontba, de a nyárival nem merek kockáztatni.

2014. szept. 8. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából jobb ha veszel egy garnitúra 4 évszakos márkás gumit, mint télit és nyárit külön, de szarokat. És még így is spórolhatsz. Michelin, Continental, ilyeneket nézz. 13 colos felnire amúgy sem kerül sokba a gumi soha a büdös életbe.
2014. szept. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem sokat jársz kocsival, akkor 13-asra olcsón már akár jó mintázatú téligumit is vehetnél, és állandóan azt használod. Nézd meg nyáron az autók kerekeit, hányan járnak télivel. Kopik, az igaz, de elég négy évente új...ugyanott vagy.

A négy évszakos nem az igazi.


egyébként keress rá a gúglin..ott a zengő, stb..

2014. szept. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a téli nem fog jobban kopni nyáron, mint a négyévszakos?
2014. szept. 8. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Kenődni fog magas hőmérsékleten, meg is fog égni, kopni, aztán mikor eljön a tél baromi szarul fog tapadni és majd jól összetöröd az autódat, meg magadat is.


Vegyél egy jó márkájú négyévszakost, az jó lesz. Gumin amúgy sem szabad spórolni.

2014. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy 4évszakost vegyél. Nagy melegben szarabb mint a nyári, nagy hidegben szarabb mint a téli. Amúgy meg téliből Fulda Kristall Montero-t ajánlom. 10ezer/db, nagyon jó német gumi. A gumi és az olaj, amin nem szabad spórolni egy kocsinál, úgyhogy nyáron nyárit, télen télit. Nem tudom mennyit mész, bár ha 13colos kerékre kell, akkor gondolom olyan 20ezret évente. Ha van egy nyári és egy téli szetted, akkor 3-4 évig elhordod. Szerintem megéri.
2014. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!