Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MAZDA 6 -ot szeretnék venni....

Bandita1000 kérdése:

MAZDA 6 -ot szeretnék venni. Milyen érdemes? Ezt néztem vélemény? Mire figyeljek? Max 1.5 M szánok rá. Bármilyen véleményt szívesen veszek.

Figyelt kérdés

PL.: ezt néztem.....vélemény?


www.hasznaltauto.hu/auto/mazda/6/mazda_6_sport_2.0_cdh_te_alufelni_vonohorog_tempomat-8155211



2014. szept. 9. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ennyiért sokkal fiatalabb autót vennék hasonló felszereltséggel, annyi különbséggel hogy azon lehet hogy nem Mazda lenne.

De ha kimondottam ez a típus tetszik, akkor hajrá!

Legutóbb én is kimondottan egy autótípus egy bizonyos kivitelét kerestem, mert szerelmes voltam abba a formába. Más szóba se jöhetett.

2014. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25%
Az a kérdés menyit akarod használni? (km/év) Évi 30 e. km. használat alatt a benzines jobban megéri. Egy idősebb dízel rendkívül kockázatos. A Mazda az ok. de a inkább a benzinest javaslom...
2014. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Dízelt nem vennék, mert a kettőstömegű is cserés lesz és az injctorok is hamarosan elhasználódnak (nem tönkre mennek).Vegyél egy 1.8-as benzinest. Azt vásárlás után leszervizeled és kimegy a világból. Régóta szerelek autókat, de egy benzines mazdát sem javítottam még motorhiba miatt.
2014. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

nem sokat megyek úgy évi 10-15e. akkor inkább benzinest nézzek.


Milyen másik típusra gondoltál hasonló felszereltséggel ami sokkal fiatalabb? suzuki szoba sem jöhet.

2014. szept. 9. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:

10-15e km-es éves futásnál valóban jobban megéri a benzines. Ahogy előttem írta valaki, a kettős tömegű a dízelnél problémás lehet egy idő után, ami nem olcsó.

A dízel típus másik nagy hibája a porlasztócsúcs. Van pár ismerősöm, akik ilyen autót használnak, és sokuknál előjött a porlasztócsúcs hibája. Ennek a szerelése sem olcsó mulatság.

Egy sima benzines viszont tényleg jó választás, ha figyelsz rá, és karbantartod, akkor évekig nem lesz vele problémád.

2014. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!