Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a kocsimat, de nem...

Ferencz01 kérdése:

Eladtam a kocsimat, de nem fogadták el az adásvételit, mi a teendő?

Figyelt kérdés
ugyan is 2-tanuból,csak az egyik lett kitöltve,az is az én részemről,ilyenkor mi a teendő..Pl:..ha nem érem el a vevőt??azt esetleg meg tehetem,hogy szerzek a vevőhöz egy tanút és az én részemről le van tudva,azt ő meg azt csinál amit akar,vagy esetleg újra írjuk a papírok lesznek rajta tanuk meg mi egymás és 2-példányt ki postázok neki,valami tanácsod adhatnátok??egyébként hiába is szaladgálnék utána semmiféleképp nem íratná át a gépjárművet a nevére..
2014. szept. 10. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki nem fogadta el?
2014. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az okmányirodába azt mondta a hölgy,hogy kell még egy tanú,addig nem tudnak vele mit kezdeni..Én viszont hozzá tettem,hogy mi van akkor ha az én részemről szerzek tanút és kitöltjük,erre azt mondta,hogy az se jó,mert aki meg vette a kocsit,annak a papírjain is szerepelni-e kell a tanúnak akit szerzek,vagy különben Pesten nem fognak egyezni a dolgok a számítógépen..De 120%-ra tudom,hogy nem fogja átíratni a kocsit,mivel 20.000-ért adtam el és kb..50.000 az átírás plussz még vizsga sincs rajta..
2014. szept. 10. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha utólag beírjátok mind a 2-en akkor jó lesz. Azt meg gondolhattad volna hogy hiányosan nem fogadják el...
2014. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocsi,nem tudtam!!

sajnos nemvagyok autó kereskedő..

egyébként akkor tudnánk ezt az utólagos dolgot megoldani,ha én mennék hozzá,ő biztos nem fog jönni,de sajnos valami nagyon messzi helyről jött.:(

de mint már mondtam,100%,hogy nem fogja átíratni a nevére,azt meg nem akarom,hogy engem baszogassanak a rendőrök,akkor inkább kitöltetem a sajátomat egy másik tanúval és úgy viszem be,azt,hogy ő meg nem íratja át arról nem tehetek..

2014. szept. 10. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
B*szki ne legyel mar ilyen szerncsetlen. Felhivod, megkered diktaljon be neked egy tanu adatait, tesoja, baratnoje, anyja, vagy barkije, odairod az adatait, meg alafirkalod. Es o is beirja ugyanezt. Ennyi.
2014. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jééé!!tényleg.:)

ez eszembe se jutott.:S:(

köszike,a segítséget.:)

2014. szept. 10. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a második mondatodban szerepelt hogy "nem érem el a vevőt"...
2014. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mert telefon számot nem adott meg,de feltudom hívni,mert két külömbözö telefonszámról hívót,és azok benne vannak a telefonba.:D

na azért jó,hogy vannak olyan telefonok amik elmentik a számot..

ezért is jó,hogy kaptam ezt a választ,hogy hívjam fel és kérjek nevet,lakcímet,igazolványszámot..

2014. szept. 10. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azt se értem kérdezõ hogy ennyi agysejttel hogy lehetsz még életben.
2014. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ismét visszatértem..

Szóval felhívtam a fickót,annyit mondott,hogy írjak rá egy tanút akit akarok ne törődjek semmivel se,az én részemről innentől le is van tudva ez,azt hogy ő vagy éppenséggel ők mit csinálnak nem érdekel,még azt is kinézem belőle,hogy hamis személyivel vette át tőlem a gépjárművet..

Apropó az utolsó kommentelőnek,köszönöm nagyon egészséges és boldog vagyok.:) :D

2014. szept. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!