Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault scenic vezérlés...

Renault scenic vezérlés beállítás, hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég kaptam egy szelep törést az autón. Vettem másik hengerfejet,dugót,gyűrűt stb. (mindent ami kell ilyenkor). Össze raktam, minden szép és jó csak a gyártó "elfelejtette" megjelölni a főtengely bordás kereket valamit a két vezérműtengelyt így nem tudom beállítani a vezérlést. Pár autót már össze raktam de ilyen "hiányossággal nem találkoztam. Kísérletezni nem akarok nem hiányzik hogy kihajtogassa a szelepeket. Beszéltem autó szerelőkkel 55-70e ft összegért be állítják ami egy vicc ( már így is 100e ft-nál tartok a z alkatrészekkel). Valaki le tudná írni, hogy lehet ezt beállítani? Az autóról:

2002-es 1.6-os 16 szelepes (107 ló)

motorkód: K4MA708

A segítséget előre is köszönöm!



2014. szept. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű eset, küldök priviben egy leírást.
2014. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Próbálj bérelni hozzá célszerszámot. A nívópálca környékén kell lestiftelni (van egy torx csavar ki kell csavarni) a főtengelyt, a vezérműtengelyeknek a végén van egy-egy bevágás oda kell a sablont berakni.

Lehet szórakozni felső holtpont keresgéléssel és szemre beállítani hogy vízszintbe legyenek a bevágások, de nem éri meg. A sablon csak egyféle képen megy be, de szemmel nem biztos hogy látod ha 180-al arrébb van valamelyik tengely.

2014. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ! A leírást meg kaptam. A zöld pacsi ment mindkét helyre. :)
2014. szept. 22. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!