Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a használt autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Még ilyen kevés pénzért is inkább vehetnél autót mint ezt...
2014. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal jobb autók vannak ilyen árért.
2014. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
100%
jó.városi szaladgálós autónak megteszi.rozsdát lehet látni rajta,kérdés hogy az alja mennyire rohad.
2014. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nagyon jó kérdés:) Szép és jó amit elmondott a videón a srác, ez a típus gyakorlatilag már kihalt, keveset találni belőle. Én ilyenen tanultam vezetni, abban nem élt a turbó és egy nagyon enyhe emelkedőn vissza kellett 4-be váltani hogy felmenjen (15 éve, már nem emlékszem az az autó milyen évjáratú volt). Meg kéne nézetni egy hozzáértővel ha meg akarod venni + utána járni az alkatrészellátás mennyire biztosított, valószínű hogy már nem nagyon drága az alkatrész hozzá, mert nyilván biztos hogy rohad az alja is de nem mindegy hogy mennyire. Esetleg mennyire van kijavítva, és a motorja is milyen mert ez a video nem fogja elárulni. És még alkudni le amennyire csak lehet még ha jónak látja is a hozzáértő aki megnézi, Ők biztos beszámolták vagy 80 ezerbe, nem is hiszem hogy ott akarják tartani. Amúgy tényleg van pl. Citroen Saxo 1,5 diesel alig drágábban, de valahogy nekem is tetszett annó annak ellenére hogy a turbó nem élt, fel lehet újítani. De mégis az oktatóm lecserélte utána.
2014. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy tragacs. Csak rá kell nézni. Meg miért kereskedőset nézel ennyiért? Csak szólok, hogy ez ugy ennyi h még a kereskedő haszna is benne van az árban. Ez az autó egy fillért se ér.
2014. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Sok értelmes hozzászólás található itt, de konkrétumok...

Ha már nem egy benzintemető BMW-t linkelsz be a sok h.lyegyereknek, akkor az tragacs.


Fogyasztás miatt biztos jó, szerintem még 4-nél kevesebbel is elmegy, a váltójától függ, ha egy Opel váltó lenne ráakasztva, elmenne még 2-vel is.

Mivel elég ritka autó, nem ajánlanám, mert ha valami elmegy benne, azt beszerezni...

Még én is megszenvedek az öreg Opelommal, ha valamit be kell szerezni hozzá.

Vegyél inkább hasonló pénzért F Astra dízelt, bár ennyiért az is rohad már, meg kivan a motorja, keress valami öreg dízelt, amit karbantartottak, és már nincs ára neki a sok sznob barom miatt, mert csak az évjáratokat nézik.

Csak ne franciát, vagy olaszt.

2014. szept. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te magad is sznob vagy ezzel a megnyilvánulással, hogy csak franciát meg olaszt ne...
2014. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!