Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagwn bora 1.8t Anti Lag...

Volkswagwn bora 1.8t Anti Lag System lehetséges?

Figyelt kérdés
Még nem volt ilyen autóm, nem tudom alapból van-e benne. De érdekelne ha nincs lehet-e rakatni bele+ lefújó szelep is rakható-e bele egy jó kipufogórendszer mellé. Nem nagyon akarom tuningolni, egy komplett kipufogó, esetleg típushoz való sportlégszűrő szép felni+ airride. Ennyit szeretnék belerakatni, Anti lag system azért kellene mert hasznos és rohadt látványos szerintem :) itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=keJPjSN4XZo Ilyen a célom nekem is, de nem tudom ebben gyári lehet-e a turbo stb.
2014. okt. 4. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem,utcai autóban miért hasznos az anti-lag? Kb semmi értelme, persze látványos. Viszont ezzel az a gond, hogy az ilyen látványos ALS-nél az üzemanyag gyakorlatilag a katalizátorban ég el, amit az nem nagyon szokott tolerálni.

Katalizátor nélkül meg... esetleg egy két Deák igazolványért átengedik műszakin..


Lefújószelepet lehet bele rakni, a gyári helyére kell beszerelni és egy lyukat kell ledugózni és kész is, ez a legegyszerűbb talán.


Az ALS-hez nem árt egy rendes kipufogórendszer,meg valami írható/verseny ecu, hogy ki be tudd kapcsolgatni az ALS-t.

2014. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hollandiában nem kötekednek az ilyesmin hálistennek. Más mint magyarország. Ha az autó nem rohad, a fékek jók a gumik a felfüggesztés jó. a co jó. akkor szinte 100% hogy átmegy. Amire például itt nagyon ugranak hogy nem lehet rozsdás a fékcső. a kupufogó rendszer az alap hogy cserélve lesz, az lesz az első :D
2014. okt. 5. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem katalizátor nélkül nem lesz megfelelő CO szinted.
2014. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Katalizatort lehet felrakni amig atmegy muszakin... sok tuner csinalja otthon is, itt is. kozepdo dob detto. bocsi ekezet miatt. telorol irok (n900) ezen nincs ekezet.
2014. okt. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!