Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak az alábbi típusok...

Első autónak az alábbi típusok közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Az autóra szánt pénz maximum 800. 000Ft lenne. Az autó főleg munkába járáshoz lenne használva (2x20km) plusz 2-3 hetente egy 100km-es útra. Fő szempont a kényelem, és hogy átlagban 7-8L-nél ne fogyasszon többet, no meg ne kelljen minden hónapban szervizbe vinni. Válaszaikat előre is köszönöm. F/42


Renault

[link]


Opel

[link]


Ford

[link]



2014. okt. 6. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Opelt és a Fordot nézném meg, és amelyik jobb állapotú. Esetleg egy Octaviát is nézhetnél ennyiért.
2014. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Renault első körben kiesik. A Focusból a 2004-es, vagy azutániak nagyon jók, 2000-est nem venném meg ennyi pénzért. Az Astra gyakorlatilag elnyűhetetlen darab, de ennyi pénzért kapsz kevesebbet futottat is. Nálam mindenesetre az Astra a nyerő.
2014. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kókuszt vedd, ott nincs nagy különbség a szériák között. Így a szomszéd nehezen mondja meg hogy ez most új, vagy má'n 15 éves...
2014. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaikat. Nem a hirdetésben szereplő autók közül akarok venni, csak a beazonosításukhoz tettem ki őket. Akkor a Renault egyöntetűen ugrott. Pedig a fiamnak az tetszene a legjobban. De azt már másoktól is hallottam, hogy drága a szervizeltetése. Egy ismerősömnek van egy ilyen Opelje. Elmondása szerint folyamatosan karbantartotta. Baráti áron eladná. Fordot pedig egy kereskedésben láttunk meghirdetve. No majd meglássuk melyik lesz a jobb, a héten kiderül.
2014. okt. 6. 22:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a szomszéd miatt akarok autót venni, hanem azért mert kell.
2014. okt. 6. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Opelt,és ha az opelt választod regizz a Myopel.hu-n:)
2014. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kényelem és kis fogyasztás? Nekem erről citroen jut eszembe, csak duplán káromkodok és nagyon csúnyán, ha olyat javítok...

Opelt meg sose kell szerelni, de fapados rupótlan kényelmetlen mind.

Mennyire akarsz régit? Mert öregebbekből már nagy a választék.Ami fiatal és olcsó azok mind fapados kocsik.

Ha a 7-8litert kintebb tolod 8-10re akkor már pár merci, bmw is szóba jöhetne...(Pl. egy 190es vagy 124es)

Nagyon kisfogyasztás és maximális kényelem legolcsóbban meg egy citroen bx szivó dízel, elmegy 4-5literrel és belefér egy egész lakás. Csak itthon mind lelakott sajnos.

2014. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem az Opelt válaszd!
2014. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Végül egy Opel lett a befutó.
2014. okt. 12. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:

7es vagyok jól jártál vele.

Nem szokott gond lenni velük, csak az az extramentes belsőtér :(

Hidd el a világból kimegy!

2014. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!