Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyek a még...

Ezek közül melyek a még megengedett autó tuningok?

Figyelt kérdés
Van egy tök átlagos volkswagen golf 3-masom. Úgy gondoltam így 2 év után kicsit kipofozom. Szeretnék spoilereket minden oldalra, sport kormányt, sport pedálokat, sport kipufugót, LED lámpákat, belső LED világítást (pedálok fölé, anyós ülés előtti lábtartóhoz, sebváltó köré) illetve LED világítású Km órát. Ezek közül mind megengedett vagy van olyan ami már nem?

2014. okt. 11. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval "le az ablakot suttyó tuningom van srác leszel". :D Hát gratula. Kb az összesre kell-kéne engedély szóval....
2014. okt. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kormány egyedül olyan, amire tényleg oda kell figyelni. A többivel kb senki nem foglalkozik, még a kipufogóval sem, ha nem 150 decibellel üvölt.
2014. okt. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A külső LED lámpákkal óvatosan! Úgy tudom, nem mindegyik engedélyezett!
2014. okt. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kormányra, kipufogóra, led lámpára műbizonylat kell, anélkül elkaszálnak műszakin (legalábbis, ha komolyan veszik). Emellett a rendőr s bármikor kérheti ezekhez a papírokat.

A spoiler, pedál, és a belső led elvileg nem papír köteles.


Amúgy biztos vagy te ebben? Sose értettem, mi értelme van az ilyen csinosítgatásnak. Mert ez nem tuning, csak csinosítgatás. A rendes tuning a teljesítmény növelésnél, futómű és fékrendszer módosításnál kezdődik.

2014. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!