Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 50 motorról mi a...

Aprilia RS 50 motorról mi a véleményetek? A fogyasztás és a végsebesség érdekelne a legjobban, milyen megbízható motor, van e valami széria hiba stb.

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat, de csak olyantól, akinek van vagy volt ilyen motorja, szájkaratésok nem érdekelnek.
2014. okt. 11. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt is és a mai napig megvan. A véleményem az az róla hogy a kategóriájában az egyik legjobb. Az az igazság hogy a vélemények amiket a magyarok alkotnak róla, az az hogy rossz. DE! Azt egyik boyracer sem teszi hozzá hogy megveszi használtan az RS50-t egy másik szintén boyracertől aki egy hamadik boyracertől vette, ők ketten előtte már széthajtották, telerakták mindenféle utángyártott alkatrésszel, a 4000 ft-os Eni-Agip olajra nem volt pénz, helyette beletöltötte az 1500 ft-os noname olajat, és mikor hazavágják akkor kezdődik a véleményalkotás hogy hű milyen rossz egy masina, holott csak ők egy eszetlen, pénztelen gyökerek akik azt hiszik hogy az utángyártott ugyan olyan jó mint a gyári. Ha rendesen fenn tudod tartani akkor örök élet, ha nem, akkor hamar megbosszúlja magát. (csak halkan megsúgom, hogy 12 éve rendeltem bele gyári hengerszettet és főtengelyt, akkor volt 210 000 ft, mégegyszer mondom, 12 éve! Azóta az van benne, igaz, az elmúlt 10 évbe mindössze 7600 km került bele mert már kinőttem de azért havonta letolok vele egy 100 km-t hogy megmozgassam). Nem tudom hogy letudod e szűrni hogy mire akartam kilyukadni, de ha igen akkor megérted a lényeget.
2014. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
jah, fogyasztás függ attól hogy hány pacis az RS50, ha gyári akkor 3-5 liter körül, ha már felvan húzva a blokk 10 lóerő fölé akkor 5 liter felett harap, de megy is mint az őrült. 100 km/h-t gyári állapotában is kiviszi.
2014. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi a választ,ma megyek egyet megnézni,állítólag teljesen felújított blokk,hetvenes hengerrel,de én azt úgy is lecseréltetem 50-re,majd kiderül élőben milyen a gép külsőleg meg belsőleg is,robogómat cserélem érte,ami 4 ütemű ötvenes,kínai
2014. okt. 12. 06:46
 4/6 A kérdező kommentje:
megnéztem a motort,nem cseréltem,mert az egy hulladék,fél óráig rugdosta mire beindult,ha beindult,füstölt mint a gyárkémény,lehörgött,leállt,váltani alig lehetett mert a váltókar lehajlott,a csavarok kiestek mindenhonnan,fele csavar már hiányzott,a burkolatok repedtek,szétnyílva,összedrótozva,festve úgy van hogy ecsettel lakk nélkül,olajos blokk,viszont a hangja szép,hátsó gumi tiszta kopott,gumi égetés nyoma látszik,külön olajozás nincsen,mert még az olajtartályt is kiszedték,így a benzinbe kell rakni,első irányjelzők letörve,hátsó irányjelzők feldrótozva egy vasra,hátsó sárvédő le vágva,kilométer óra spirál nincs.semmi műszer nem működik a fordulatszám mérőn kívül,lengéscsillapítók olyanok hogy a motor burkolata a földtől 1 cm-re van,fékek rozsdásak,szóval nem tudok semmit mondani azon a motoron,ami jó,amire ránéztem,minden rossz volt,életemben nem láttam még ilyen hulladék motort,de egy babettát nem adnék érte.egy srácé volt,aki valószínűleg szétgyilkolta,nem volt elég neki az ötvenes henger,ezért ő saját maga rakott rá egy hetvenest,ami úgy volt rá gányolva minden vacakkal.
2014. okt. 13. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt mondom hogy sok gyökér totál leamortizálja az Apriliát, és utánna ez alapján alkotnak véleményt róluk. Holott ha normális gazdája van, a világból kivisz.
2014. okt. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elhiszem,mert egy srác mondta hogy neki a 2008-as Rs motorja,3 litert eszik 85-90-es tempóban,és a végsebessége 110 km/h.de amit néztem,szegény motor,tényleg valami nagyon nagy gyökéré lehetett,én a srácot nem láttam,mert egy 56 éves férfié volt már,ő cserélt el valamit érte,ő meg eladja mert nem használja,nem neki való már,még ha az 56 éves lenne az első tulaj,na akkor lenne egy igazi motor,mert biztosan vigyázott volna rá,de ez a kölök agyon gyilkolta,nem baj,túráztam 120 km :D az én gépem ki bírta,és még mindig egy pöccre indul :D
2014. okt. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!