Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera gsm 50 es motorom van...

CsakValaki11 kérdése:

Gilera gsm 50 es motorom van és ugye nem pörög a motor 8 ezernél tovább. És ha esetleg veszek bele 1 nyitott cdi-t az segítene rajta? Vagy esetleg más?

Figyelt kérdés
Köszi előre a válaszokat! :)

2014. okt. 12. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyit segítene egy nyitott CDI, hogy tovább engedné a motort pörögni 8 ezren túl. Tehát gyárilag nem sokkal fog többet forogni, kb. 8500-nél többet nem fog tudni lehajtani. Kivéve, ha sztenderen nyelezed le, akkor szét pörgi magát a blokk és besül, szétesik.

Most olvastam:

Ha teljesítménycsúcs felé pörög, akkor hátránya lesz:

"Még annyit hozzá akartam tenni, hogy a teljesítménycsúcs fölötti negatív hatások: Pörög mint a barom> nagy hang, magas fogyasztás, magas kopás. Mindezek mellé cserébe nem megy."

Nem tudom ennek mennyi a valóság alapja, meg kell próbálni, nem sokat, de elvileg a gyorsulásnak és végsebességnek is nőnie kell.

2014. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!