Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogyan csinalnatok?

Ti hogyan csinalnatok?

Figyelt kérdés
sopronban lakok es talaltam egy baromi jo motort bekescsaban.. hogyan oldanatok meg a szallitast ? 125os motorral van szo es nem igazan lenne kedvem egy egesz orszagot igy kezdetnek vegig motorozni, benzinrol nem is beszelve...
2014. okt. 15. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Bérelnék egy trélert. Vagy egy dobozos kistehert (pl Caddy), amibe simán belefér.
2014. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig a lábon hazahozás költségénél tuti drágább a többi alternatíva... Hogy nem akarsz ennyit vezetni, az OK, de ennek ára van. Több lehetőség nekem se jut eszembe, csak amit az első írt.
2014. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy baromi jó? Ezek alapján még nem nézted meg. Keressél valamit elérhető távolságban. Ha meg mindenképpen ezt akarod, akkor bérelj egy Transitot, vagy valami hasonlót és azzal hozd el. Nem lesz olcsó.
2014. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyen távban motort. A szállítás/utazás költségét inkább hozzátenném a vételárhoz. Meg mi van ha ott derül ki hogy mégsem olyan szép mint ahogy leírta, és feleslegesen átutaztad az országot...
2014. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
felhivnám mennyi a legvége aztán mondanám jo akk hozza le nekem árában
2014. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"felhivnám mennyi a legvége" az ilyen kezdetű hívásokat szokták köszönés nélkül kinyomni
2014. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen motor lehet, de ha meg is veszed, lényegesen olcsóbb lábon hazavinni. Ha bérelsz is egy teherautót, akkor az majdnem a dupláját fogja enni mint a motor és még ott van a bérleti díja is. Szerintem is keress közelebb valamit. Nagyon sokba lenne hazavinni.

800 km az nagyon sok és bele sem nagyon férne egy napba.

Max azt lehet megkérdezni, hogy vonaton lehet-e motort szállítani, más költséghatékony ötletem nincs.

2014. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!