Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autósiskolánál az megenged...

Egy autósiskolánál az megengedett hogy az oktató, B*zdmeg és a hasonló "szép" szavakat használja, és ordibáljon, meg lekezelő stílusba beszéljen veled ha valamit eltolsz?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 18:19
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
100%
Te fizetsz, ő szolgáltat. Ha nem megfelelő a szolgáltatás akkor keresel mást.
2014. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dörmögő ***** válasza:
Egyébként csak az megengedhető amit megengedsz. Vannak bunkó emberek. Vagy kezeled őket vagy keresel egy normálisat.
2014. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Te fizetsz, ő szolgáltat"


Legjobb összefoglaló. HA ez neked probléma akkor lecseréled az oktatódat és kész. Ő dolgozik NEKED, ezt tartsd észben!

2014. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy "anyáddal is így beszélsz?" majd hagyd ott a csipába.
2014. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
NEM megengedett, az oktatónak kedvesnek kell lennie, és ha kell 100x is el kell magyarázza ugyanazt a dolgot. Természetesen normális hangvétellel közölheti veled, hogy ezt nem jól csináltad, ilyet többet ne tegyél, ez árt az autónak, stb, de normális hangon!
2014. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt aki ezért megvette az oktatót:D
2014. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is így beszélt az oktató.üvöltött végig a vezetés alatt triviális dolgok miatt.Pl ha bedöglött a kocsi (megjegyzem nagyon ritkán fordult elő)vagy csak mert azonnal ráadtam a gyújtás, vagy mert a fekvőrendőrön 20-al mentem keresztül.Illetve mert 1x otthon hagytam az ilyen ellenőrző félét és azt mondtam az oktatónak "h megállhatnánk a házunk előtt h beugorjak érte"Erre az oktató h "talán légyszíves, nem?"Nekem 1 taknyos 18 éves nem fog parancsolgatni.(ez mindjárt az 1. órán.Amúgy meg akkor már 19 voltam)Addig vettek sz@rba míg egyszer jobban vissza nem szóltam.Arra h neked biztos nem lesz meg a vizsga...(megjegyzem 100%-os tesztet írtam és a vezetés is tökéletes volt/hiba mentes) szóval oda mondtam neki, h "na és akkor mi van?Leszarom ha nem lesz meg."Erre vissza az oktató h "akkor mehetünk haza?"Én pedig erre h "miért mennénk haza?Nem azért fizettem ki ennyi pénzt h hazamenjek és h eltűrjem az ilyen stílust amit eddig megengedtek maguknak velem szemben(a faszi is meg a felesége is.Zsák a foltját.Bezzeg a 3-ik oktatónak megfelelt ahogy vezettem.1x nem cseszett le.Csak szándékosan nem engedték h vele menjek.Mivel mindenki inkább azt választotta volna).Én pénzem nem az ő dolga h mit csinálok, amíg nem veszélyeztetek másokat.Aztán lenyugodott és onnantól kezdve normálisan beszéltek velem.

El kellett volna mennem onnan és ha Mo-n lettem volna meg is történt volna.De mivel ezek voltak a városban az egyetlen magyar autóiskola, így maradtam.Azt feltételezve, h majd magyarul vmi tanácsokkal látnak el, amit jobban megértek.De mint kiderült felesleges volt.Értettem volna mindent a másik nyelven is, csak akkor vh az anyanyelvi oktatás kézenfekvőbbnek tűnt.

2014. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem is így beszélt a bunkója, el is rontottam emiatt, gyanítom, hogy ezért nem sikerült a vizsga.

Az ember ilyenkor már nem a vezetésre figyel, hanem hogy jaj, el ne rontson valamit.

És persze hogy el fog, mert annyi mindenre egyszerre nem lehet figyelni, főleg még egy idióta igényeit is kielégíteni.

Nem tudom tanulnak-e ezek pszichológiát, de gyanítom, hogy nem, mert akkor nem csinálnák ezt.

2014. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem egyszer üvöltött, a következő lehetőségnél szabályosan beálltam egy parkolóba. Erre kérdezte: "mit csinálsz?" Leállítottam a motort és közöltem vele, ha mégegyszer megemeli a hangját vagy csak úgy szól hozzám, hogy az nekem, tetszik rommá töröm a kocsiját.. Onnantól semmi üvöltözés, elsőre átmentem forgalmin is.
2015. márc. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!