Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómata vagy a kézi...

Az autómata vagy a kézi váltós autókat kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Automatát csak az nem szereti aki még nem járt vele.
2014. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Meg akinek már kellett javíttatni...
2014. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csak mert idén érettségizek és a félretett pénzemből szeretnék kocsit venni.

5 hónapja van meg a jogsim.

2014. okt. 19. 08:39
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Még nem vezettem olyan automatát ami igazán tetszett volna, pedig prónáltam a VW csoport DSG váltós autóját is (SEAT Leon FR). Egyébként mostanában csak közlekedésre használom az autót, hol sűrű, hol enyhébb városi forgalomban és a kézi váltást inkább nyűgnek érzem. Élményautóban azért csak kézi váltós kéne.
2014. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig ki nem próbáltam egy passátot, addig azt hittem hogy az automata váltó egy adag f#s. De szerintem nagyon élvezetes vele a közlekedés. Aki szeret sportosabban vezetni annak nyilván nem fog tetszeni, de aki átlagosan vezet, szép ütemben, akkor fog :D
2014. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Automata. Ahogy mondjátok, ameddig nem próbálod ki, addig nem tudod milyen jó. Megkönnyíti az életed, araszolásnál, meg városban nagyon hasznos. Pedig szeretek vezetni, a váltás sem volt gond az életben sosem, de mennyivel egyszerűbb már.

Javításról: Mindent kell javítani amit használsz. Törődés nélkül egy dinnyés merci se megy egy félmillió kilométert. Ha meg javítanod kell, ugyan úgy kell a manuálisat is, a pénzt meg az autó, amit A-ból B-be eljutásra használsz, hozni nem fogja, csak vinni...

2014. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Van automatás autóm is, krézi váltós is. Belvárosban, meg általában a napi közlekedésben az automata kényelmesebb.
2014. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem először gyakorold be tisztességesen a kézi váltósat hogy már rutinból menjen aztán vegyél automatát.
2014. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Minden kínja van már az embernek. :D

Ember gondolkozz már :D

Lusta vagy mozgatni a karod is :D Nemhogy felülnél egy biciklire.. Áh az ki van zárva.

2014. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
35 éve vezetek. (Nem hivatásszerűen.) Per pillanat kézi váltós autóm van, de az automata közelebb áll a szívemhez.
2014. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!