Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz etz 125 jó kezdésnek? Meg...

Martin12435 kérdése:

Mz etz 125 jó kezdésnek? Meg szeretnék tanulni motorozni csak nekem nem futja aprlira rs 125-re meg ezek 125cm sportmotorokra. Szerintem ugyan olyan jó kezdésnek az Mz 125 is? Meg ha meg lesz mire figyeljek oda főként? Lenne számomra.

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a szitu, és kapom ezerrel mindenünnen, hogy MZ-t NE. Akkor gondolom, talán igazuk van, talán tapasztalatból mondják ( de talán csak menőzésből ), mi lenne az alternatíva: gyűjtögetek még legalább 6 hónapig, és megveszem a legolcsóbb 125-ös négyüteműt, ami általában a Suzuki GN, szokott lenni 150 alatt is használtan. Elkezdek olvasgatni róla, és jön, hogy le szokott szakadni a szelep, időnként besül a dugattyú, de azért jobb, mint egy MZ, ha 100-nál nem is megy gyorsabban, meg csúnya is. Lehet, inkább mégis egy MZ kéne.
2014. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdeni tökéletes a kis ETZ. Semmi meglepetést nem tartogat, könnyen kezelhető és megbízható is ha karban van tartva. Csak lehetőleg olyat nézz ami már nem megszakítós gyújtással szerelt.
2014. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Etz 125 van, most fogom meghirdetni mert nagyobbat akarok, de a nagyobb is Etz lesz. Könnyű javítani ha kell de ritkán kell.A japán motorok jók de ha gond van, mélyen a zsebedbe nyúlhatsz.
2014. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!