Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó? Bmw, honda, swift,...

Első autó? Bmw, honda, swift, esetleg más?

Figyelt kérdés
Milyen autót javasoltok? Első autóm lenne, fél misim van rá, swift-et nem igazán vennék, mert kicsit papír.(asztra F sem igazán tetszik) 80 lóerő felettit szeretnék elsősorban. bmw golf asztraF swift honda és barátai... Szeretném, ha valahogy azért ki is nézne, elsősorban talán a sedán típust preferálom. 20/f

2014. okt. 25. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
astra g ?
2014. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos astra G nem igazán van a közelemben eladó, Továbbá sokan nem javasolták nekem.
2014. okt. 25. 23:38
 3/17 anonim ***** válasza:
kezdő autónak szerintem kiváló, nekem is az volt :) igaz, egy 125 LE-s kiadás :D kivitt a világból :D egyébként a sedan civicek is jó cuccok elvileg.
2014. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na igen, Honda civic -et kerestem de nem találtam. Az még nagyon érdekelne mennyi erő lakozik bennük.
2014. okt. 25. 23:47
 5/17 anonim ***** válasza:

BMW? Jó, hogy nem már Maserati. Nem szemétkedek, csak ennyiből rongy régiek vannak szakadtan. Nem is értem, miért jut az eszébe egyáltalán itt szinte minden "milyen autót vegyek" kérdezőnek?


Akik nem javasolják az Astra G-t, azok tipikusan olyanok, akiknek nem volt. Nekik nem tetszik, rendben, de ha neked tetszik, akkor nincs vele semmi baj. Egy trapabíró autó. Néhány elektronikus probléma lehet 200 ezer km környékén, de azok is pár ezer forintos dolgok. Még ha a trafósor fog döglődni, az is van 15-ért. Csak annyi, hogy a G Astra is elég necces ennyiért.

A 2000-es évek elei francia autóit is meg szabad venni.

A Honda is jó, csak az meg vizsonylag drága és a régiek hasonlóan kevésbé masszívak, mint a Suzukik, de ezek a keleti autók ezért olyan könyűek. A könnyűségükért és a rossz biztonságért cserébe aránylag gyorsak a kis motorjaikkal is (némelyik legalábbis). Nézd még meg a Seat Toledókat, Skoda Octaviákat is, azok is rendben vannak ennyiért.

2014. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Öccázé milyen bémvé van?
2014. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
500-ért már akad néhány E36 a használtautón :P
2014. okt. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg vannak öccázé. Gyönyörű mindegyik. Ennyit megér.
2014. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
500 körül már láttam - képek alapján - vállalható compactokat, nég 18ti-t is. Én is agyalok egyen, jó lenne télre.
2014. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
NEM javaslom AZ ASTra G-t Az van isuzu diesel. 1 tulaj vagyok,4 éves korára még a motort is ki kellett venni belőle. Már egy csomó baja volt, nem beszélve a műanyag lengőkarokról. Mellette az f-es aztrában már kb a 600 ezer van, és egyszer kellett a hengerfejet levenni, mert eltört a szelephimba és csinált egy kis cirkuszt. Szóval G dieselt ne! Ja hogy vannak fain vezérműláncos 1,2 es benzines G astrák 500 ért?! Vedd meg! Kétszer olyan nehéz a kaszni, mint a swift nek. Hol éri ez meg? BMW? nem akarod te a bmw-t megszilentezni szerintem. 1 szilent 3000 és 30 van belőle. szóval... F astra!! 500 ért már jót kapsz! válogass.
2014. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!