Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon hogyan csináljam meg...

Simsonon hogyan csináljam meg hogy durrogjon a kipufogó?

Figyelt kérdés
nem kell leoltani ettől baja nem lesz.. tudom hogy gyengébb lesz az nem baj mert nagyon jó hogyha menet közbe gázadásokkal durrogna csak 1-2 napig utánna vissza csinálom meg nem szoktam gyilkolni ne álljon le meg ne rángasson. hogy oldjam meg? meg olyat is hallottam gyári simsonon hogy olyan volt mintha letiltana nem darált hanem kipörgött és néha ki-ki hagyott de jól ment azt hogy kell? tudom hogy a gyujtással kell vmit babrálni de mit?

2014. okt. 26. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Állítsd el a gyújtást.

Te leszel amúgy ettől a rajcsávó a faluba?

2014. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utógyújtás! Vagyis akkor kapjon szikrát amikor a dugattyú már elindul lefelé a felső holtpontról.
2014. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy durrog,vagy megy. A kettő együtt nem fér össze.
2014. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szedd le a kipufogót és kész is
2014. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerezz egy rossz gyertyát. nekem van 1 amit ha beleteszek durrog mint az istennyila
2014. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kipuff végét leszeded majd a többi részét teli tömöd pattogtatni való kukoricával. Mikor bemelegszik szép koncertet ad a csőben! Te leszel a legmenőbb és utána még meg is kínálhatod a spanokat.
2014. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apádtól,ő biztosan tudja.
2014. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi anno a következőképpen durrogtattuk a Simsont:

végsebességnél le a gyujtás-motrfék 3-asban,balkéz a gyújtáskapcsolón,jobb kézzel a gázt fullra.Pár másodperc után,amikor jól megszívta magát,gyujtás vissza,és olyat durran a kipufogó,hogy volt rá példa,a zárókúpot úgy szedtük össze az árokból.

Nem mindig jön be,de sokszor sikerült!

:)

2014. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van akkor ettől úgy beköpi a gyertyát hogy hazáig vagy az első árokig tolhatod...


Miért nem jó az ha valami normálisan működik?

2014. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!