Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hamarosan lesz az elsősegély...

Hamarosan lesz az elsősegély vizsgám. Valaki akinek meg van már a vizsgálya ebből azt elmondaná, hogy mire számítsak vagy esetlek meg mondanátok az újraélesz lépéseit? Mert már kérdeztem többb embertől is de mindenki mást mond és a könyvek is.

Figyelt kérdés
Örülnék, ha elmondaná valaki a pontos lépést az újraélesztésnél.
2010. jan. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

ujraelesztes WTF? Nalunk ezt nem tanitottak, nem mento akarok en lenni.


2en mentunk be. Egyikunk megmutatta a masikon a stabil oldalfekvest. A masik meg huzott egy papirt a sok kozul, amin van egy feladat, es elkell mondani mitcsinalsz. Nekem special az volt, hogy egy mozdulatlan ember van egy kocsiban, a pincben, aminek jar a motorja. Mitkell vele csinalni? Ugye megnezni el-e, gerincet vegig kell tapitani ovastosan, es a rautek fele fogassal kivinni a szabad levegore.

2010. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Életed legkönnyebb vizsgája lesz! Hidd el! A könyvet elég egyszer elolvasni, átlapozgatni, és annyi.
2010. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pár éve nekem még nem tanították az ujraélesztést csak a légzés elindítását , mert azt mondták mindenki nekiesik ujraéleszteni és még a bordáit is eltöri szerencsétlennek azmeg átszúrja a tüdőt és akor már tényleg nem élesztik ujra, ujraélesztés lépéseit meg szerintem megtanították neked vagy levan írva legalább
2010. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak nem mondasz rohadt nagy hülyeséget, és azért látják rajtad, hogy tudod, akkor átengednek.

Engem legalábbis átengedtek.

Nem is nehéz, csak tényleg nem szabad akkora hülyeséget mondani és nem lesz baj:)

2010. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nincs újraélesztés, csak lélegeztetés. És azért nincs amit az egyik kolega írt, hogy több kárt csinál a laikus ember mint hasznot!
2010. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan kell lélegeztetni :D?
2010. febr. 21. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!