Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftet vagy Renault...

Suzuki Swiftet vagy Renault Cliot vennétek inkább?

Figyelt kérdés

Swift 1.0, a Clio meg 1.2 vagy 1.4 benzinmotorral. Leginkább vonathoz járnék vele, meg haza, ami napi 25 km leginkább országúton. Melyik lenne a jobb? Ma néztem egy jó Suzukit, de valahogy a Clio felé jobban hajlok. A Cliokat még nem láttam, csak a neten néztem. Meg szeretném azokat is nézni. Melyik a jobb autó?

Simán Swiftet vennék, de tegnap volt a szomszéd városban egy baleset, a BMW és Swift találkozása és a Suzukis nő meghalt, pedig városban voltak. Tudom, hogy a Clioban is meg lehet halni, de mégis tartok a Suzuki vékony anyagától.

Mi lenne a jó döntés?


2014. nov. 11. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen a Suzuki. Igen, valóban nem biztonságos a swift, de nem kell félni, hogy megáll alattad, meg gondjai lesznek, ezt a francia kocsikról már nem mondanám el.
2014. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak ez a két lehetőség van, akkor szerintem a Clio.

Az, hogy a francia autók megbízhatatlanok, pont olyan butaság, mint hogy a Suzukiban mindenki meghal!

2014. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most vettem Cliot és így első benyomásra jó autó. Kényelmes, a felszereltsége is elég tűrhető. Alapból van benn légzsák pl ami a swiftben nem minden esetben van.

Van még szervó, ABS, távirányítós centrálzár, el. ablakok elöl, el. tükör.

A swift 1.0-ban még szervó is csak elvétve van.

2014. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én töb, mint 2 éve Swifttel közlekedek, és még élek (a másfél éves fiam is).

Nem szeretem,mert puritán, egyszerű, de imádom, mert megbízható!!!! Mindig indul, eddig semmi gondom nem volt vele. Tényleg csak tankolnom kell (azt sem sűrűn, mert jó a fogyasztása).

És nem hiányolom a szervót, könnyű a kormány.

2014. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Swiftet. Van is kettő a családban (1.0-saját- és 1.3 16V-családi- is). Nincs rájuk panasz.
2014. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mid a két autó jó!Bár belőlem kicsit az elfogultság is beszél.Három éve vettem egy Clio 1.2 RN autót és nagyon hozzám nőt,nagyon szeretem!Keveset fogyaszt,jó felszereltségű a kategóriájában.Csak ajánlani tudom! :)
2014. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!