Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elit-kamionsofőr szeretnék...

Elit-kamionsofőr szeretnék lenni! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Tudod,aki öltönybe(legalábbis ing-nyakkendő-be)vezet,meg jol tud angolul(csak ahoz az egyhez értek:D),meg nyilván vezetni is tudok,csak ez az Elit-ebb falyta,aki aztán sokszor sokat odavan:) Köszönöm,ha a kérdésemre válaszoltok:D esetleg az is érdekelne,hogy ha van ilyen akkor hol,hogy minden ..:D Előre is köszönöm..Igyis ugyis kamionos leszek,legfeljebb nem "elit":D

2014. nov. 13. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek öltönybe vezetni kamion-t sokkal rosszabb amikor 72 órát vezetsz öltönybe, mintha kényelmesebb ruhában. Rakd le a C,C+E,GKI vizsgákat és jelentkezz egy nemzetközi szállító céghez.
2014. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ez igez:) Köszönöm:)
2014. nov. 13. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elit - kamionsofőr? Az meg milyen? Lehetsz kamionos, van állás dögivel, de nincs olyan, hogy elit. Olyat el tudok képzelni, mint pl. akik a F1 - es csapatok autóit, felszerelését hordják, az egy elég szűk kör lehet és biztos nehéz bekerülni. Vagy aki speciális cuccokat, értékes múzeumi, kiállítási motyókat hord, vagy pénzes emberek jachtjait nyaranta le az Adriára vagy máshova, szerintem ilyenekre gondolsz. De ehhez előbb gyakorlat és jó nyelvtudás kell.
2014. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre,neked is kösszi:)
2014. nov. 13. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:

"az Elit-ebb falyta"



itt tudtam meg, hogy te nem leszel "ijen" "falyta" sofőr.....

2014. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj el előállatot szállítani, magyarul buszozni. ott lehetsz öltönybe.
2014. nov. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek..5!Te csak spriccelj..!
2014. nov. 14. 09:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Az öltöny azért nem praktikus a kamionsofőrnek, mert neki kell kibontani a pótkocsi oldalát, ha nincs targoncás neki kell fel/lepakoni az árut békával, rögzíteni az árut, ezek szó szerint nem tiszta munkák, nem csoda, hogy első dolog amiért nyúl a sofőr, az a kesztyű! És ha gyorsan csinálod le is izzadsz. Szóval ilyet én még nem láttam, hogy kamionsofőr öltönybe vezetne kamiont. Farmer + ing + utcai bőrcipő azt igen, de gondolom pakolásnál veszi fel a munkásruhát.
2014. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igeen:)
2014. nov. 14. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:

farmer meg ing?!?! kíváncsi lennék akár 1 napot is hogy bírnál ki te farmerban, főleg egy olyan csövesebb fajtában... :D Falusi melegítő, és kész, az a legkényelmesebb.


Amúgy ha elfogadsz 1 tanácsot kérdező, ilyen kérdéseket annyira ne hangoztass, itt a gyiken még van aki érti a poént és válaszol is rá, talán még normálisan is, de egy kis cég műhelyében ezt megkérdeznéd szerintem elküldenének a jó anyukádba :DDD A kamionosok és szerelők (ez a 2 általában együtt jár) furcsa emberek, befásultak, túl komolyak ehh... néha úgy érzem egyedül vagyok a világ ellen, de ilyenkor megnyugszok hogy nem :DD

2015. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!