Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 50 cmm-is robogót éri...

Melyik 50 cmm-is robogót éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 14:38
 1/10 anonim válasza:
62%
Yamaha aerox, aprilia scarabeo, de a piaggok is jók. Lényeg, ne vagyél keevay-t vagy kymcot, mert egy évig sem bírja kicsit gyakrabb használat mellett:)
2008. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az aprilia sr 50 nem jó?
2008. aug. 15. 10:11
 3/10 anonim válasza:
használtban: suzuki katana, aprilia sr50, de semmiképpen sem vegyél olyat , ami már tuningolva van, mert azok általában, már el vannak használva, nem üzembiztosak.
2009. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ittvanmég a Gilera Runner. Én már 3éve azt ""nyúzom" Meghibásodás nélkül :D
2009. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tuningról van szó akkor YAMAHA AEROX ez verhetetlen (legtöbb alkatrész ehez van) de az SR is jó aztis lehet tuningolni.De ha gyári állapotot akarsz akkor Piaggio NRG power ennél jobbat jelenleg nemismerek .De ha olcsóbbat akarsz akkor nézd meg a motowell magnet RS-t ez árban is jó ,szinte a legjobb a mostani helyzetben.
2009. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem aprilia sr50-esem van és én csak azt tudom ajánlani
2009. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ne vegyél robogót. röviden ennyi.

ratyi mind s kiis nevetnek rajta hogy ilyennel jársz.

inkább egy akár milyen más váltóst vegyél, sokkal jobban megéri.

Robogó csak az öregasszonyoknak való bevásárló "motornak" - igaz.. a robogó még motornak sem nevezhető.

2009. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Piaggio Nrg Mc3 már közel 20ezer km van benne és a kopó alkatrészeken eddig semmi meghibásodás az injektornak köszönhetően 2-2,5 liter közötti fogyasztás
2009. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem Kymco 50-es motorom van, és nagyon hálás egy masina. Ez az egyetlen olyan motormárka, ahol nem igaz azaz állítás, hogy olcsó húsnak híg a leve!
2010. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Suzuki HI , Suzuki HI-R vagy Suzuki HY-UP.15 éve robogózok több tipusom is volt de ezek voltak a legjobbak.
2010. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!