Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda hornet 250 1999es...

Honda hornet 250 1999es evjarat. Az lenne a kerdesem, hogy miert van az leginkább akkor van mikor motorfék van, hogy nagyon nehéz tartani, irányítani a motort, meg alapból nehéz a kormányzása, olyan mintha kúszna mi lehetséges?

Figyelt kérdés
Az első próbakörben nem éreztem,megvettem aztán most kezdő vagyok vele,segítsetek!

2014. nov. 29. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nyomon megy?

Szilentek rendben, megrángattad már?

2014. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a szilentek másnéven? Szerintem egynyomon megy mit helent az,hogy megrángattam-e?
2014. nov. 29. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A szilentblokknak nincs nagyon más neve. A futóművet kell megrángatni, hogy nem lötyög-e valahol.
2014. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is le kéne szervizelni az első telókat. Szétszedni, kitisztítani, olajat, tömítést cserélni. Lehet hogy a rugó is meg van benne fáradva ezért nagyon összeül az eleje, ez meg azzal jár hogy nő a villaszög vagyis csökken az utánfutás, ez pedig instabilitásban nyilvánul meg. Az is lehet hogy a villaszár már megette a telóban a teflonperselyeket amik vezetik a villaszárat és lóg az egész, ezt meg ugye nem kell ecsetelni hogy mivel jár.
2014. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!