Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találtam egy vadi új motort,...

Találtam egy vadi új motort, a hirdetés alá az volt írva hogy nem forgalomba helyezhető euro 2, hogy lehet ilyen egy új motornál, más boltokban is árulják, akkor ezt miért nem lehet forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg rögtön az eladót?
2014. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet nincsenek rendben a papírjai... Rossz az előélete.
2014. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
100 km van benne. Azért nem kérdeztem meg, mert hirdetésben találtam, nincs kedvem hívogatni fölöslegesen.
2014. dec. 13. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok motorszaki, de úgy rémlik vannak típusok amiket nem lehet forgalombahelyezni (cross, enduro témakör)
2014. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"nincs kedvem hívogatni fölöslegesen."


Jó menedzser leszel, sose válaszd a legegyszerűbb megoldást!

2014. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
No persze az is egyszerűsíthetné a dolgokat, ha legalább a hirdetést belinkelted volna, de az már magas mi?
2014. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: ***

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 18:02

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Találtam egy vadi új motort, a hirdetés alá az volt írva hogy nem forgalomba helyezhető euro 2, hogy lehet ilyen egy új motornál, más boltokban is árulják, akkor ezt miért nem lehet forgalomba helyezni?

"No persze az is egyszerűsíthetné a dolgokat, ha legalább a hirdetést belinkelted volna, de az már magas mi?"

Az üzenet szövege: [link]


Na pont erről írtam, hogy nem sikerül az egyenes utat választanod! Ne privátban küldd el, hanem tedd ki ide. Félsz, hogy lecsapják a kezedről?

:)


Ennek más baja nincs, csak bizonyára - mint korábban is írták - rendezetlenek a papírjai!

2014. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha már így beletudsz kötni mindenbe, a te kedvedért elmondom, hogy azért nem tettem ki, mert tapasztalatim szerint ha fontos dolgokat írok ki azt lesz..rják, ha meg privátban elküldöm talán válaszolni is óhajtanak. Az érdekelne hogy mennyi lenne forgalomba helyezni körülbelül (műszaki vizsga, rendszámtábla), de ezt is fölöslegesen írom ki, mert szokás szerint megint mindenki elfog húzni a pcsába...
2014. dec. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!