Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 7-es BMW lenne jobb...

Melyik 7-es BMW lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Benzines legyen és kb 750 ezrem van rà.

2014. dec. 27. 18:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a 750-be nincs benne az àtírás, adók meg semmi, csak a kocsi ára
2014. dec. 27. 18:45
 2/13 anonim ***** válasza:
E38-ból csak siralmasakt lehet kapni ennyiért, E32-ből talán lehet jobbat kapni, mivel az öregebb. Egy 735i lenne a legjobb szerintem.
2014. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
És hány milliód van fenntartani? Van pár autómániás ismerősöm, de mind belerokkant a fenntartásba (szerviz), mert 3-4 milliók mentek el az ilyen "750-ér' luxusautót veszek" projektekre.
2014. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 7-es BMW-re van osszesen 750e forintod, akkor neked valojaban semmifele autora nincs penzed. Az elso tankolas a 70+ literes tankba padlora fog tenni, ott fogsz szanalmasan acsorogni es 'otezerert, fonok'-modon csepegtetni az anyagot a pisztolybol...


Szallj vissza a realitas talajara, ennyi penzert jo karban levo, hasznalhato es megbizhato autot is lehet venni. BMW-t ennyiert csak lepusztultat, szethajtottat, aminek az elso javitasi szamlaja tobb lesz, mint az auto ara volt.

2014. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mondom nem összesen, tudom h 80l a tank am meg 20K alatt nem megyek kútra.


Esetleg egy Rover 75 2.5 V6??

2014. dec. 27. 20:24
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
20 K alatt nem? Nem a f@.zt nem. XD Főnök ba.zassuk tele 3 ezerért. Te idióta.
2014. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Haha Rovert, nyilvan. :)


Egesz addig jo otletnek tunik, amig ki nem derul, hogy NINCS szakerto szervize a Rovereknek idehaza, csak ganyolas van, alkatresz sincs, meg semmi sincs.


Fejezd be az almodozast, gyanitom elso autod lenne friss jogsival, jo lesz neked egy sokkal szerenyebb meretu es teljesitmenyu verda is.

2014. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki vak, meg hülye, és azért szaladgál ennyi Focus, meg Astra az utakon, mert nem találták meg az eldugott BMW-ket a murvás placcokon? Megsúgom, nem azért, hanem mert ők tudtak számolni.
2014. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is az az álmom, hogy egy új Mazda 6-ot pörgessek. De helyette egy 2007-es Corsával megyek, 75 lóerővel. Miért, kérded? Mert azt fenn tudom tartani.
2014. dec. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha amúgy van pénzed rendesen és csak hobbiautónak kell, akkor azt mondom, hogy egy jobb állapotút nagy motorral nyugodtan. Ha nem ez a helyzet, akkor én is csak azt tudom írni, hogy nem egy igazi válságautó. Akkor inkább egy jó G Astra ennyiért.
2014. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!