Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen fajta autórádió...

Ez milyen fajta autórádió csatlakozó?

Figyelt kérdés

A régi Pioneer rádiómnak ilyen volt a csatlakozó,de most vettem egy új rádiót,és ehhez meg ISO csatlakozó kell. Szóval kéne szereznem vmi átalakítót,csak mivel nem tudom ez a régi milyen fajta,így elég nehéznek ígérkezik.. Ha valaki tudná ,nagyon megköszönném! A csatlakozó 16 pólusú, egy kb. és kb. egy 10 éves pioneer-re volt rákötve


Kép : [link]



2014. dec. 29. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki igen, próbáld meg kicsit kijjebb húzni a kábeleket és nézd meg.
2015. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálnom! Az ISO csatlakozó,jó mélyen volt,meg be volt tekerve mindennel,de mgtaláltam , rádugtam az új rádióra és működik:) Már csak azt kérdezném,hogy,most amit kihúztam átalakítót , ott az ISO csatlakozó és a végcsatlakozó között (amit ment a régi rádió hátuljába) volt szinte mindegyik színű kábelen valamilyen biztosíték. De mivel kiszedtem ezt a részt ugye,így , most nem tudom,hogy vannak-e más biztosítékok az ISO csatlakozó előtt esetleg , illetve,hogy szükségesek-e ezek egyáltalán?
2015. jan. 3. 23:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, a fejegységbe kell csak biztosítékot berakni és kész.
2015. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A képen ami elsőnek tettél fel a rádió csatija van, az előtt kell lennie egy ISO-nak is, mint ezen a képen:

[link]

2015. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs, nem figyeltem az új kommenteket. Nem biztosítékok, hanem széthúzható csatlakozók szoktak lenni a kábelen, hogy meg lehessen cserélni ha nem jó a memória...
2015. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, ilyen széthúzható valamik voltak.. az a lényeg,hogy végre működök és még átalakítót se kellet venni:) Kösz a válaszokat minenkinek!
2015. jan. 4. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!