Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek a helyemben? Ford...

Megvennétek a helyemben? Ford Mondeo 1.8 td.1999-es. Ez még a "macska"lámpás. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 500 ezer körül keresek autót.

És a legjobban egy kombi Mondeo tetszett meg,el is mentem a kereskedésbe kipróbáltam,egész jó volt, pöccre indult.A klíma is bekapcsolt.

Arra lennék kíváncsi,hogy szereinetek érdemes lenne e megvenni.?

230000 km van benne.

Szinte mindenki lebeszélt a mondeóról.

4-5 évig akarnám ezt használni.Úgy,hogy minden nap kell az autó.kB 50km-t megyek naponta vele.Hétvégén esetleg hosszabb utak.évi 15000km.

Kibírná ezt a 4-5 évet az autó ilyen használat mellett?

Különösebb ráfordítás nélkül,vagy ezekre mindíg kell költeni horror összegeket?

Ez még nem az a bonyolult PDTDCIHDI......motorral szerelt változat.Hanem a sima Td.

Köszönöm a válaszaitokat.



2015. jan. 16. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a 2003-as kocsira amit vettem 3 éve ráköltöttem 2 év alatt 500ezret+gumik. Igaz most olyan patika, hogy 8 évet még simán használni fogom. Azért szerelőt vigyél szerintem vagy nézesd meg de ha nem akarsz nagyon rákölteni akkor eladni sem fogod tudni 4-5 év múlva szerintem, max. bontó... Annyira nem rossz ez a kocsi, bár csak az egyik haveromnak volt ilyen nekem nem.
2015. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!