Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szabályzó való ehhez,...

Milyen szabályzó való ehhez, és kell rá kondenzátor?

Figyelt kérdés
[link] [link] [link] szobakerékpárra szánom és úgy szedem össze ami kell.

2015. jan. 21. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feszültségszabályozóhoz nem kell kondenzátor.

Maga a szabályozó áramkör tartalmazhat kondenzátort


Szerintem te kevered a gyújtáshoz szükséges kondenzátorral, ahol a megszakítót véded a kondenzátorral.

2015. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor előrébb vagyok de milyen szabályzó való hozz? (és hol kaphatok?)
2015. jan. 21. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Belinkelsz egy feszültség szabályzót, és megkérded, hogy milyen szabályzó kell hozzá?

A linkelt cucc a szabályzó! Ha netán tekerős áramfejlesztőt szeretnél, akkor keress hozzá egy generátort!

2015. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belinkeltem, miért nem tehetem? Nem vagyok 100% biztos a dolgomban, van amit tudok van amit nem, olyankor inkább rá szoktam kérdezni /ha nem problem./ (és kettő szabályzót nem egyet, de valószínű a nagyobbik lesz jó hozzá így magamtól rájőve ha már válasz nem érkezik, na de mindegy. És tekerős? Hol találok olyat én rákeresnék! Az autó generátor holnap jön postán, és azért állítok össze egy ilyet mert normálisat és megfizethetőt nem találtam a neten.
2015. jan. 22. 04:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze bármit belinkelhetsz, csak a kérdést tennéd fel rendesen! Ne feledd itt nem a fészbukkos cimboráid vannak, akik tudják mit csinálsz, és fél szavakból megértik mit akarsz!


Vagy nagyon fiatal vagy vagy rettenetesen buta, de én vagyok a hülye, hogy szóba állok veled!

2015. jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!