Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismertek jó karburátorost...

Ismertek jó karburátorost budapesten, esetleg a környékén? Generátor nem tölt eléggé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy Daewoo tico karburátorját szeretném beállíttatni. Jelen esetben senki nem végzi el nekem, mert azzal elküldenek, hogy: " keresek egy öreg autószerelőt aki ért ezekhez, mert manapság már mindent számítógéppel állítanak, ez eddig mind szép és oké, de nem találtam nagyon senkit. 97-es ticoról lenne szó. Esetleg ha valaki ismert jó karburátorost, aki betudná állítani, azt nagyon megköszönném!


Lenne még egy kérdésem, ugyee most lett bele rakva hangrendszer, és néha nagyon nehez indul, illetveh a alapjáraton állok a lámpánál lefullad, és nagyon nehez indítható be gáz nyomkodással, rádiót kikapcsolva stb, utána jó lesz, legalább is ezt figyeltem meg, 1 hónapja van meg a hangrendszer, de ezt csak tegnap kezdte el csinálni. Van benne erősítő is és mélnyomó is, illetve elől 2 mélyközép, és 2 magas csipogó. Azon filóztam hogy a generátor nem tud elég áromot tölteni? és most volt az hogy lehúzta az aksit? Ac Benzinpumpát cseréltem benne, mert már eléggé elöregedett, én arra tippeltem, hogy a benzint vissza engedi a tankba, amikor nem nyomom neki és ezért fulladhat le, de már nem is tudom mi lehetne a probléma, illetve talán még azon voltam, hogy lehetne gyújtás probléma is. Köszönöm válaszokat!


2015. jan. 22. 14:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!