Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki ha lány létemre kamionsof...

Ciki ha lány létemre kamionsofőrnek megyek? Mert az jól keres?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 06:59
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
88%
Sztem akkor te már nem kamionsofőr hanem kamionsofőrnő lennél.Hát figyelj.Ha neked ez tetszik akkor csináld,bár elég érdekes..
2010. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Semmi esélyed - az nem nönek való.
2010. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ritka az a nő aki elviselné egy kamionos életét. Hosszú, magányos utak, monotonitás, imádnod kell a gépeket, tudnod kell azt a nagy dögöt vezetni (sok nő még az autóval se boldogul), sokáig távol a családtól, férfiak uralta szakma, sok stressz. Egy kamionos életéről itt olvashatsz bővebben:

[link]

2010. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Szerintem ha ehhez van kedved és tehetséget érzel hozzá akkor bátran vágj bele, és ne törődj az előítéletekkel! Egy szakma nem "férfias" vagy "nőies"! Nálunk fejlettebb országokban igenis előfordulnak női kamionosok, ha nem is nagy számban. Persze mindenképp gondold át a dolgot, hogy tényleg ezt akarod-e, hiszen a férfiak közül sem mindenki alkalmas erre a munkára, de ha Te alkalmas vagy, akkor ne hagyd magad lebeszélni. Sok sikert a helyes döntéshez!
2010. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell törődnöd, én is kamionsofőr akarok lenni, csak még nem találtam állást, de keresem..igaz fiú vagyok! De a csoportban, akikkel vizsgáztunk alig fele fiatal nő volt:D
2010. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
hát csak azért mert jól keres ne legyél az, de amugy szerintem marha nagy buli lehet még akkor is ha egyedül vagy...énis lány vagyok és gépészmérnöknek készülök....azse éppen nőuralta szakma:D sok sikert:D
2010. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
A férjem az, járja a világot! Hófúvásokon át araszol naponta 1200 kilométert. Hajóra szál, és a tengeren megyen át egyik országból a másikba. Rakodni neki kell az árut, húzni a dög nehéz palettákat. Minden elismerésem az övé, tisztelem és becsülöm érte. Nagyon nehéz munka, szellemileg és fizikailag egyaránt. Több nyelven beszél, mert csak így boldogul, Olaszban, Franciában, Hollandiában, Belgiumban, Németországban. Angliában, Svájcban, Svédországban, Horvátországban, Szlovéniában, Csehországban. Egyszer mentem el vele két hétre, azt mondtam csodás helyeken jártam, országokat láttam, de én nem bírnám azt a hajtást, Időre menni mindenhova, nem nőnek való munka. De egyetlen egy nő azért mégis van a cégnél! Viszont a hölgy nem ötven kiló, hanem 80! Ezek utánha mégis úgy gondolod vágj bele.
2010. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy lányt aki Hollandiában kamionsofőr, és jól keres,szóval menjél nyugodtan!
2010. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinem amúgy a magánnyal nincs gond úgyis magányt szerető vagyok
2010. febr. 8. 13:02
 10/24 anonim ***** válasza:
Ismeretlenként is támogatom a döntését: ha ez Önnek tetszik, válassza ezt a területet :). Mo.-n 1-2 kamionoshölyről hallottam már, és ügyesek is. Tehát: ÚTRA FEL! :). (F/26)
2010. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!