Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 80 000 Ft ért vennék használt...

Mentos kérdése:

80 000 Ft ért vennék használt motort, most csinálom az A2-es jogsit ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Simsonom volt, és olyat nem szeretnék többet, többet szereltem mint amennyit mentem vele, de egy MZ etz 250 megérné vagy valami hasonló? mindenképpen szekvenciális váltós motort akarok, ami nem enduro.

2015. jan. 22. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
80ért?:S Hát nem valami nagy összeg sajnos. Ennyiért nem könnyű megbízható 2T motort venni. "többet szereltem mint amennyit mentem vele" hehe, ismerős, pedig patent állapotú simsonom volt. Nah, tehát gyűjtögess még egy kicsit és vegyél valami 4T motort.
2015. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80ért ezt kapod: robogó, babetta, siomson, jawa mustang, mzt etz 125 vagy 150, mz ts 125. ennyi és pont. sajnos, ebből bőven bőven nem jön ki a 250es.
2015. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simson is megbizhato ha szerelo szereli es nem az onjelolt kokanyolja.

Kivancsi lennek indikatororakkal kimerted e a fotengelyt, furatmikrovl a csapagyfedzkeket, a blokkot pressel huztad szet, valtot gyari ertekre hezagoltad, stb.


En idohiany miatt( masik veteran jarmure valtas miatt) ketto papiros mz+ egy utanfuto cuccot egybe 45ert adtam el.

A vevo mz bolond mint en es dzerelonek tanul, azota is tartjuk a kapcsolatot. En me tobb mint 10eve szerelek, neki elott is volt mar mz je, ify most 3 kulonbozo mz je van papirral.

80ert lehet jot talalni csak keresni kell!

Ha nincs rendes szerszamod es szaktudasod biztos megfogja bosszulni!

Amit en raktam fel kuplungot SOSE forgott le a nagy mz blokkon es mindenki fikazza jogy fosonzarokup....

De 80hoz picit sporolsz nyarig es 150-200bol kilehet fogni sok jo japant is.

Persze ott is a 20-30eves naked kivitelt.

2015. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 szerelőnél volt eddig (itt a balaton déli partján nincs sok belőle) és mind1 ik átbaszott, az egyik kicserélte a jó alkatrészt rosszra, a másik kicserélte a jó blokkot szarra, a 3. meg szétbaszta a világítást, úgyhogy amióta én szerelem azóta menni megy, csak testzárlatos a simsonom, és nem tudom megoldani
2015. jan. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!