Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 1.9 pd tdi avant vagy...

BDominik kérdése:

Audi a4 1.9 pd tdi avant vagy audi a4 2.5 v6 tdi avant (2004). Szerindtetek melyik lenne jobb választás? .

Figyelt kérdés
autóvásárlás előtt állok szerindtetek melyikkel lenne kevesebb probléma??

2015. jan. 25. 16:25
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
Mindkettő jó motor. Szerintem az 1.9 bőven elég bele, kevesebbet is fogyaszt, így én szerintem azzal venném. Szervize is olcsóbb adott esetben.
2015. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit féleg a pd motortol mert nagyon lehúzzák.Azért is megy a szívem egy kicsit a 2.5 felé.életartama melyiknek jobb azerindtetek???
2015. jan. 25. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyikkel van kevesebb probléma?

Konkrétan az 1.9-est a VW és az Audi valaha épitett legjobb motorjának, mig a 2.5-öt a legrosszabbnak szokták emliteni. Akkor gondolhatod.


Bár a valóság azért más, az 1.9-essel mindenképpen kevesebb a gond, de legalábbis nem olyan költséges. A 2.5 TDI-nek pedig 2004-re nagyjából minden hibáját javitották, ha kifogsz egy jót, akkor az is jól fog szolgálni. De ha normálisan szoktál közlekedni, bőven elég az 1.9 is.

2015. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg: a PD tönkremehet, de ugyanúgy minden újabb dizelnél tönkremennek a befecskendezők, ez ilyen, nemcsak a PD-t kell mindig temetni. A 2.5-ös még adagolós, de az is elromolhat, és akkor legalább olyan költésges, mint a PD szerelése, ráadásul a 2.5-ben 6 henger dolgozik.
2015. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2001 es ford mondeom van ami a 116 lovával nem egy erőgép,az 1.9 es csak jobban megy nála nem??
2015. jan. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!