Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1,2 millió ft értékű...

Van egy 1,2 millió ft értékű autóm ezt egy kereskedő kb mennyiért veszi meg?

Figyelt kérdés
(használtautó.hu szerint) 1,2 millió ft

2015. jan. 27. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt így szerintem nem lehet megmondani, sok mindentől függ.


Tedd fel a HAHU-ra, ha jó áron teszed fel, akkor mire a képeket feltöltöd, már hívni fog egy nepper, aki látatlanban beígér legalább 50 ezerrel kevesebbet, aztán a helyszínen még egy huszast lealkuszik. Ha 3 napig nem hív senki, akkor túl drágán adod.

:D

2015. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem kb. 800-900 ért, attól függ mennyire eladható autó
2015. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Értelmetlen a kérdésed, ugyanis a hasznaltauto.hu nem minősít, az eladók által beírt árak nem értéket jelölnek.

A kereskedő szándéka szerint értéket venne olcsón, amit eladna drágán, plusz különböző bűvészmutatványokkal ügyeskedik.

Kereskedőnek akkor érdemes autót eladni, ha van nála egy másik, amit szívesen a magadénak tudnál, ilyen esetben lehet elfogadható üzletet kötni vele.

Ha egyszerűen csak kell a pénz, nem vársz arra, hogy egy magánszemély előbb-utóbb elviszi az autót, keveset ad érte a nepper, 800-900ezernek már örülhetsz, ezt is akkor adja meg, ha ő úgy látja, hogy 1,2millióért valóban el tudja adni.

2015. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg 990.000-ért, hátha elviszi valaki mondjuk 950-ért. Ha nem, akkor vidd kereskedőhöz, de az max 850-et ha fog adni.
2015. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én csak a saját példámat tudom mondani!


Árulok egy Audi A3-at 1,5 millióért, több dílerhez is bevittem, mindenhol 1,2-t akartak érte adni.


Végül most egy dílernél van bizományban, ha ráér az eladás talán ez is egy járható út!

Tavasszal nagyobb eséllyel fogják elvinni, mint most télen. :(

2015. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-1,1 millió ha gyorsan eladható.
2015. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amennyit az EUROTAX kihoz rá mínusz 10-25%. A használtauto.hu nem jó az autó beárazására, csak összehasonlítani tudod hasonló járművekkel.
2015. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Összehasonlítás képen:

Két éve vettem egy kereskedőhöz beadott használt kocsit 1,45M-ért, amiből állítólag 30.000Ft volt a kereskedő jutaléka.

Felkerestem a tulajt, mert tőle akartam megvenni, de mivel kizárólagos szerződés volt a kereskedővel nem lehetett kihagyni. A tulaj kezébe nyomtam az 1,45 milliót, aki a szemem láttára adott belőle 30.000-et a kereskedőnek jutalék címén.

2015. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te mennyiért árulod az autót, a másik meg az, hogy valaki mennyiért venné meg!
2015. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!