Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elemcsere után mi a Baja a...

Sarkanyos77 kérdése:

Elemcsere után mi a Baja a távirányitónak? Van egy Alfa Romeo 1.9 jtd 98- as ennel az inditókulcsázában lévö elemet cseréltem.

Figyelt kérdés
Csere után a led aminek elvileg a gomra valo rányomáskor kellene világitani folyamatosan világit és a gomb megnyomásakor nem nyilik a központi zár. Mi lehet az ok? elem biztos hogy jó mert rámértem.AZ

2015. febr. 16. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl lassan cseréltél elemet és újra fel kell tanítani. Egy Alfás fórumon biztos megtudják mondani hogyan.
2015. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a mercinél hasonló problémám volt!Ha van a műszerfalon külön gomb arra hogy lezárd az ajtókat,akkor próbáld meg a következőt(mercinél igy lehet újra tanitani):ülj be a kocsiba-zárd le ezzel a gombbal az ajtókat-tedd a kulcsot a gyújtáskapcsolóba-add rá a gyujtást........ilyenkor elvileg az összes zárat fel kell hogy lökje,magyarul ki kell nyissa!!Ha ez megtörtént vedd le a gyújtást húzd ki a kulcsot szállj ki zárd be az ajtót,majd a távirányitóval zárd le a kocsit,és innentől kezdve tökéletesen kéne működjön!


Másik megoldás:kiszálsz és lezárod az autót!a kulcsot bedugod a vezető oldali zárba-elforditod,hogy nyissa a zárat-a kulcsot elforditva hagyva megnyomod hosszan a nyitás gombot-majd vissza lezár-és ismét megtartva a kulcsot a lezárásnál hosszan megnyomod a zárás gombot és kész!


Mondom a 2 leirt dolog igazából mercihez való,(w210 meg w211-es tipus)de nem hiszem hogy alfáéknál sokkal bonyolultabb lenne,meg egy próbát megér!

2015. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hsz.-t de sajnos a mercis dolog nálam nem müködik
2015. febr. 17. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor marad az alfaamore.hu
2015. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!