Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen eladókkal nem érdemes...

Az ilyen eladókkal nem érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Az autómhoz több alkatrészre volt szükségem, és relatíve olcsón találtam is azt ami kell, felhívtam az eladót, mondta,hogy persze megvan minden, mondtam hogy tegye is félre holnap megyek érte, megbeszéltük, aztán másnap felhívom,hogy mehetek e mondta,hogy persze jöjjek, de amúgy az egyik alkatrészt már eladta amit beszéltünk.

Én meg mondtam neki,hogy ja bocs, akkor add el a többit is, és elálltam az üzlettől, mert azért tényleg komoly vevő voltam, oké,hogy csak telefonon beszéltünk, de tartottam vele a kapcsolatot, mondtam,hogy megyek, felhívtam, szerintem ennél többet nem tehetek, és jó,hogy talán a másik vevő ott volt, de ha megbeszéljük,hogy nekem adja el, akkor nem korrekt,hogy eladja másnak, és ha már a korrekt-inkorrekt dolog itt kibukik akkor képzelem mit ad el.

Mondjuk tényleg jó árat kért, így kicsit ezért is zavar mert jó üzlet lehetett volna, de ilyen eladóval szerintem nem érdemes üzletelni.


2015. márc. 4. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ez így van, ahogy mondod. Viszont nézd a fordítottját is. Hányan vannak akik csak ígérgetnek? Ekkor megyek, fizetek, elviszem biztosan... Aztán semmi. Aki pedig sok cuccot árul, sokkal többször találkozik ilyennel.

Nekem is volt egy párszor, hogy félretettem valamit valakinek, aztán volt rá másik jelentkező, annak nem adtam oda, az eredeti pedig végül nem jelentkezett. Én azt szoktam csinálni, hogy aki hamarabb itt van, az viheti. De ezt természetesen telefonon is elmondom, nem azt mondom, hogy félreteszem.

2015. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Megértelek, de te is értsd meg őt. 1 év alatt hányszor hallhatja azt hogy "holnap megyek érte" majd hoppon marad, ha drága alkatrészről van szó akkor meg pláne hogy kapva kap az alkalmon.

Te abból indulsz ki hogy szavatartó ember vagy, ő abból, hogy sokan már átverték.

2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én teljesen megértem az eladót.Nekem is akad mindig valami eladó cucc,tudod hányszor b...tak már át az ilyen honap megyek érte emberek?Egyébként roppant egyszerű a dolog,telefonban elmondom,hogy senkinek nem teszek el semmit,kivéve ha lefoglalózza előre.
2015. márc. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!