Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy oldjam meg, hogy felfelé...

Hogy oldjam meg, hogy felfelé nyiljon az ajtó? (autó)

Figyelt kérdés

Valamit át kell fabrikálni, vagy kell kis elemeket venni hozzá?vagy hogy megy ez?ha nem akarok hanyag munkát , szép is legyen ,ne csak olyan "ott bass*a meg a k*vaanya"

munka legyen :D ja és mennyi?



2015. márc. 9. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthon nem csinálod meg. Sok, nem ér annyit. Több százezer...
2015. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis baratom, a szottyadt Lada Samaradnak soha az eletben nem fog felfele nyilni az ajtaja. Teljesen at kell alakitani az ajto zaroszerkezetet es a felfuggeszteset, kb. epitheted ujra az egeszet. Ezt a telepi parkoloban nem fogod egy hetvege alatt osszedobni, az biztos.
2015. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos, ez is az a tipikus kérdés, amire látatlanban azt lehet mondani, hogy nem fog sikerülni neked. Ez olyan fokú szakértelmet kíván, hogy akinek a fele megvan, a másik felét nem itt fogja megtudni.

Ki is ment a divatból, s megítélésem szerint a réi sportkocsikon is röhejes volt. Azt pedig komoly tervezők találták ki és építették meg.

Nem fogod tudni levizsgáztatni sem egykönnyen.

2015. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az árokban parkolsz vele, s kész.
2015. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha hivatalosan kell műbizonylattal (már pedig ha úton közlekedsz az kell, különben egy karambolnál a nyakadba vernek mindent, még ha nem is te vagy a hibás) akkor deviltuning.hu darabja 300k. Hajrá.

Bár sokat segítene egy típus és évjárat.

Bár ha beírod hogy 2000-es suzuki swift 998 köbcenti vagy opel astra f.. akkor össze-vissza sírom magam...

2015. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én annak idején csináltam magamnak lambó zsanért!De abban biztos vagyok,hogy neked nem fog sikerülni!Aki egy kicsit is ért hozzá,az nem itt a gyakorin fog érdeklődni róla!De még ha valamit össze is hozol az maximum ilyen "ott bass*a meg a k*vaanya" munka lesz!

Csak hogy képben legyél,nekem műszaki végzettségem van,cnc marósként dolgozom(tehát a gépmunkát is én csináltam),és igy volt 2 hét a bal oldali ajtó mire kész lett!Nyilván a jobbos ennek mintájára pár nap alatt megvolt,de szerintem te hozzá se kezdj!

2015. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat :D ,s3 as audihoz kellene...2008
2015. márc. 9. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha komplett zsanért akarsz és nem akarod te legyártani akkor 2 lehetőséged van:

1)az LSD hivatalos oldaláról rendelsz tipus specifikus zsanért tüv papirral mindennel(ez kb 1200 euró)de még ezzel sincs megoldva minden hiszen ahhoz hogy feltedd vágni kell a sárvédőt,vezetékelni stb stb....tehát ezzel sem úgy van hogy megvetted-feltetted-jó napot.....

2)bárhol a neten veszel egy univerzális zsanért,amikről azért azt tudni kell,hogy annyira univerzálisak,hogy gyakorlatilag egyik autóra sem jók....és akkor azt kezded el fúrni faragni dikicselni.....és láss csodát a végére már ez is biztosan benne lesz vagy 100-120 ezerbe,és jó sohasem lesz........

2015. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!