Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Soha nem mentem Honda...

Gyugyó975 kérdése:

Üdv! Soha nem mentem Honda cbr 750. motorral mire kell figyelnem? A fékeket nagy sebességnél használhatom akár a hátsót akár az elsőt? Menet közbe kihuzatom a sebességeket nem áll fel 1. kerékre. Nincs semmi tapasztalatom ilyen nagy motoroknál.

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből, de motoroztál már legalább 50-es váltóssal?

Mindent ugyan úgy kell csak óvatosabban.

Az elsőt és a hátsót együtt kell használni, persze nem hirtelen satu mert lefejeled a betont vagy kicsúszik a motor feneke.

Ha menet közbe nem hirtelen rántod meg a gázt akkor nem fogsz egykerekezni vele.

Szerintem nem kéne ilyen motor ha ennyire nincs tapasztalatod.

2015. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb a hátsó fékre teszed a lábad, majd az első fékkel is elkezdesz fékezni. A gázkart lassan forgasd akár ráhúzod akár visszaenged a gázt ne hirtelen semmiképp, hogy ne legyen hirtelen terhelésváltás a kerekek között, így könnyebb kezelni a motort, nem fog egy kerékre kiállni.
2015. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!