Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift-ben az alábbi...

Suzuki Swift-ben az alábbi kábel megy a hangszóróhoz?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: vettem egy használt 2001-es 1.0 Swift-et, nincs benne se hangszóró, se fejegység (és tudtommal nem is volt soha :D ). Viszont be van kábelezve (legalábbis a fejegység leendő helyénél van egy vastag köteg. Egészen pontosan ezek: [link]

Nem saját kép, de ugyanez van nekem is. A vastag gondolom az antenna, az világos. A kérdés az, hogy a sok színes (bocs, laikus vagyok) az megy a (gyári) hangszóró helyekre? Ha igen, akkor csak annyi a dolgom, hogy veszek hangszórókat, rájuk forrasztom a kábeleket, és veszek egy fejegységet, amire iso csatival rákötöm a mellékelt képen látható kábeleket, és szól a cucc? Vagy ennél bonyolultabb? Kell kábelezni is valamit?

Nem szeretnék profi hifit, lényeg, hogy valami szóljon. Előre is köszi!!



2015. márc. 13. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én egy ilyet linkeltem (csak oda van írva, hogy melyik-mi): [link]
2015. márc. 14. 21:22
 12/13 dirtboy ***** válasza:

örülök hogy most közölted hogy mit is látunk a képen,én végig azt hittem a gyárit fényképezted le.


ha a csatlakozók be vannak dugva akkor veszel egy fejegységet,bedugod és az a része kész.

a linkednél meg már látod hogy melyik vezeték melyik hangszóróhoz lesz.

2015. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
jaaaaaajj.... IGEN, a kérdésemben lévő képen a gyárit láthatod!
2015. márc. 14. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!