Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50kw-os motort át lehet...

50kw-os motort át lehet íratni 35kw-osra?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy motort... 50kw-os amit ugyebár A2-es jogsival nem lehet vezetni. Át lehet írtani 35kw-osra?

2015. márc. 18. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.(jogszabály szerint) Gyakorlatilag még nem hallottam olyan esetről hogy bárkinek is sikerült volna...
2015. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg a gyári folytást beleraknám, akkor lehetséges lenne? Vagy ha nem is a gyárit... hanem pl egy zártabb kipufogó rendszert vagy csak dobot vagy ilyesmi...

Én ebből a pl-ból indulok ki... ez pedig nem kicsi különbség...

[link]

2015. márc. 19. 07:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet fojtani a motorokat. Sok gyártónak is vannak olyan modellje, amik gyárilag fojtottak és igény szerint később a fojtás megszüntethető (pl Kawasaki Z800e). Annyi szabály vonatkozik a fojtásra, hogy nem lehet kevesebbre fojtani, mint az eredeti kW fele. Tehát egy 100kW-os mocit csak 50-re lehet fojtani, lejjebb nem.
2015. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha volt gyári fojtás akkor azzal érdemes lehet próbálkozni. Szaküzletben beszereltetni, természetesen papírral együtt! Mert a későbbiekben az lesz a fontos.

Aztán ha van róla egy hivatalos papírod akkor NKH-nál lehet próbálkozni.


Aztán ha sikerül akkor feltétlenül írt le ide a menetét. Kíváncsi vagyok rá.

2015. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!