Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pannónia 125 kapagép?

Pannónia 125 kapagép?

Figyelt kérdés
Kaptam egy pannónia 125 cm3-as gépet. 8 éve az esőn rohadt, előző gazdája újonnan vette és azt mondta hogy sose volt tökéletes, de ha beindult akkor jó volt. Sajnos a blokk beállt, lehúztam a hengert megmoccintottam a gyűrűket, kitakarítottam majd összeraktam De akárhogy rángattam nem csinált semmit de fúrógéppel könnyen beindult. Ez volt kb egy éve. Most újra elővettem de csak kipufogó nélkül indult be, de csak úgy ha a szívató rajta volt ha bemelegedett akkor is ha levettem akkor egyből leállt. Megnéztem, a karburátor nincsen eldugulva.Kipufogó ha rajta volt csak pöffentett. Gondoltam kipróbálom, és ahogy rá elengettem a kuplungot lefulladt. Akárhogy rángattam nem indult be csak megszívta magát. Lehúztam a hengert megnéztem hogy nincsenek e elkopva a gyűrűk, de azok hibátlanok voltak. Gondoltam hogy lehet hogy szimeringes,darabokra szedtem az egészet vettem bele új csapágyakat, szimeringeket. közben gyűrűt is vennem kelet mert eltörtem. összeraktam bepricoltam a hengerbe benzint és egyből beindult. KI akartam megint próbálni, de lefulladt és utána sehogy se indult be. Robi 151 elektronikus gyújtás van rajta, de semmi állítási lehetőség nincs gyárilag. Valaki segítsen mert idegbajt kapok és felgyújtom?

2015. márc. 20. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!