Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy fiat bravo 1.4...

Vásároltam egy fiat bravo 1.4 12v szelepes változatot. Baj oka? részletek alul

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Belerakom az akkumlátor feltöltve, indul jár semmi gond , kétszeri indítás után (legtöbbször) már úgy indul mintha lelenne merülve az akkumlátor,ezt akkoris csinálja ha mondjuk 20-30km-ert megtettem....Az autóban Opel ecotech gyujtókábel szett lett rakva,azonban a gyertya és a kábel csatlakozásnál mind a 4 szikrákat ver.Szerintetek emiatt lemerül az akkumlátor? vagy esetleg az önindító vesz fel túl nagy áramot?mert annakis elég fura hangja van!

Milehet a baj? Önindító?akkumlátor?vagy kábelek?vagy gyertya?

2015. márc. 22. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:

A kábel mindentől függetlenül cserés, nem olyat kell belerakni amit éppen találsz, hanem a belevalót. Egy új szett pár ezer Forint.

Az akksi meg hiába van feltöltve lehet már a végét járja. Elviszed egy akkus boltba bemérik neked ingyen, hogy mekkora indítóáramra képes még. Az is lehet, hogy a töltéseddel van gond.

2015. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ecotech kábelt az autósbolt ajánlotta hogy ugyanaz eggyezik és jópár ezer ft-al olcsóbb....akkumlátorral ez a 3.amivel ezt csinálja
2015. márc. 22. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell nézni van-e töltésed, vagy lassan befigyel egy önindító felújítás.
2015. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Veszel egy Fiat-ot, ráadásul nekiállsz tákolni... Mégis mit vártál?:)


Egyébként igen, rohadtul nem egészséges ha valami össze vissza szikrázik a motortérben.

Szóval első lépés normális kábelezés. Aztán töltésmérés a generátoron, lehet csak fel kell újítani és meg is oldódott a problémád

2015. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!