Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 16v vagy...

Suzuki Swift 1.3 16v vagy Fiat Seicento Sporting?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok első autónak? Konkrét autókról van szó (2001-2002), nem a típusokról, eddig ezek szólnak ellenük/mellettük:

Suzuki: erős, megbízható motor, tágasabb utastér, 5ajtós, viszont kicsivel kopottabb a belsőtere a Fiatnál, többet futott.

Fiat: sportosabb, feszes futómű, maga az autó valóban szép állapotú, viszont úgy tudom az olasz autók nem olyan megbízhatóak, valamint igen kicsi a beltere.

A fogyasztásról mindenhol mást olvasni, arra jutottam hogy vészesen nagy különbség nincs köztük, csak lábfüggő. Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy ha látszik a Suzukin, hogy használták, a festék itt-ott le van verve (ajtóélek, stb), de a motorja szépen jár, érdemes-e megvenni, mennyire strapabíró? Azért is hajlok inkább erre, mert előfordulna többször is hogy beülnénk többen az autóba, nem hosszabb távra, tehát nem árt ha kicsit tágasabb. Kérdés hogy érdemes-e így a Suzukit választani?



2015. márc. 25. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
19/F, ez lemaradt!
2015. márc. 25. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Swift :)
2015. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg személyes tapasztalatok?:)
2015. márc. 25. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1.3-as 16 szelepes Swiftem van. Semmi bajom vele, megy mint a disznó. Kényelmes, megbízható, relatíve keveset fogyaszt.
2015. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1.0 van. Kb 80e hibamentes km-t tettem bele. Kipufogót heggesztettem és kopó alkatrészeket cseréltem. Vegyesben 5.6-ot eszik.
2015. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joci_27 ***** válasza:
Mindenképpen a Swift. Eszedbe ne jusson Seicento-t venni! Egy ideig egy ugyanilyen 1.3-as Swift-tel jártam, van benne erő, egész szépen meg tud indulni, mondjuk a fékkel már nem voltam ennyire elégedett, de még mindig 100x inkább a Suzuki mint a Fiat! Fillérekből fenntartható, egyszerű, megbízható autó.
2015. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 swiftre!
2015. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fiat:) A legjobb, nagyon szeretem. A suzuki.. hat az suzuki, akarmi van az egy csoringer szar😂
2018. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!