Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KTM Duke 125-ös (2014-es...

KTM Duke 125-ös (2014-es évjáratú) majdnem 20 lóerős motorommal szeretnék neki vágni egy igencsak hosszú útnak. (London-Budapest, és vissza) Javaslatok, tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
A benzin ár miatt nem aggódom . kb mint a repülőjegy lenne. viszont érdekelne hogy a motorom elbírná ezt a hosszú túrát (van külföldre szóló biztosítás rajta) ha naponta olyan 15 órát mennék vele persze szünetekkel. A google maps 19 órát ír. Viszont cbt-vel nem mehetek autópályán vele sajnos. Én csak a motor állapota miatt aggódom bár végülis túra motor. Köszönöm a segítséget!

2015. márc. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne indulj el.

A szűk keresztmetszet te leszel, nem a motor. A 19 óra is inkább csak tájékoztató. Határátkeléssel komppal, várakozással, pihenésekkel együtt simán 24 órát jöttünk Londonból egy kényelmes Audival, de a végére minden bajunk volt már. Végig pályán 140-160-al is ennyi időre volt szükség.

Motorral eddig kb. 600 km-t mentem egy nap de 400 után azt is a pokolba kívántam. Nagyon fárasztó és kimerítő volt. Ez az idő meg végképp nem motorozni való még.

2015. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1000km-et mentünk annak idején, a betervezett "fél órás" pihenőkkel volt a nagy baj, három négy óra folyamatos motorozás alatt megfájdult a combom, a hátam, a karom, stb... így voltak ilyen 1-2 órás pihenők is közte. egy 125-össel nem biztos, hogy olyan jó ötlet.
2015. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a tervvel ne indulj neki. 125 ös motor kicsi, én ha nem autópályán mész akkor alig fogsz haladni. A 19 óra abszolút kizárt hidd el. Kocsival 2 nap alatt szoktunk jönni és úgy is fárasztó nagyon.

Motort egy túra BMW-t nyúzok és azzal is elég letolni 12 órát.

Viszont ha az idő sem számít akkor jó buli lehet. Sűrűn megállni, kis településeket bejárni, több nap alatt letolni az egészet biztos nagyon jo lenne.

2015. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rolismith98 válasza:
Szerintem ne vágj neki! Nekem is ilyen gépem van! Imádom szeretem de azért ekkora távra hát nem tudom.... A 125 cc szerintem azért pici ehhez a távhoz! Nem a kényelemmel van a baj,de a te döntésed!
2015. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is duke 125-el(2013) akarok szombathelyrol hajduszoboszloig menni. De akkor te melleted az enyem nem is kihivas. :D
2016. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!